Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone: költöztetés régi...

IPhone: költöztetés régi készülékről újra mit nem visz át?

Figyelt kérdés

iPhone esetén, ha a régi telefonról az adatok, alkalmazások és azok beállításainak költöztetése történik az új iPhone-ra, mi az ami biztosan nem kerül át?

Költöztetés után azzal szembesültem, hogy például a VLC lejátszási lista nem került át. Mi az ami még nem kerülhetett át?

Esetleg iTunes-sel kellett volna a régi készülék biztonsági mentéséből áttölteni az új készülékre, az jobb lett volna?

IOS 15 és IOS 16 közti költöztetésről van szó, a leírás szerint ezeknél "minden átkerül".



2023. szept. 13. 15:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Ha a gyors kezdés funkciót használtad, akkor elvileg át kellett volna kerülnie mindennek. Azt használtad?

2023. szept. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Igen, azt használtam.
2023. szept. 13. 19:14
 3/13 anonim ***** válasza:

Korábban nekem úgy tűnt, hogy a health data nem került át, de a legutóbbi költözés el az is átkerült, így nem volt semmi hiányérzetem.


VLC-t nem használok telefonon.

2023. szept. 14. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Örültem volna ha a Gmail alkalmazás is átkerül - olyan módon, hogy a két, beállított Gmail fiókkal csak ismételten be kell jelentkezni az új eszközön, de az se került át, meg - szerintem - a Facebook és Messenger felhasználói adatai sem, ami alapján be tudna jelentkezni.
2023. szept. 14. 08:36
 5/13 anonim ***** válasza:

Ez így működik, így a jó. Szép is lenne ha nem kellene újra bejelentkezni mindenhova egy újratelepítést/kötöztetés után.

Ha gépre/iCloudba csinálsz mentést és onnan állítod vissza a telefont akkor is mindenbe újra be kell jelentkezni.

2023. szept. 14. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Nem állítottam olyat sehol, hogy az lenne a jó, ha egyáltalán nem kellene bejelentkezni az új eszközön, teljesen mást írtam.

Ha átkerül "Fiók1" és "Fiók2" a Gmail-ben és rákattintva - a jelszót megadva - lehet bejelentkezni és kétlépcsős azonosítással, az úgy teljesen jó de hogy át se kerül a két fiók a beállításokkal, az nem.

2023. szept. 14. 11:01
 7/13 anonim ***** válasza:
Én már költöztem át iPhoneról másik iPhonera. És minden át került nekem. Csak biztonsági mentést kelletett csinálni a régi készüléken.
2023. szept. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

A gmail appban nem került át?

Mert az is jó ha az appon belül nem kerültek át a fiókok.

2023. szept. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Viber-ben sok éves előzmények se került át, csak látszólag, de azt megoldottam másképp.
2023. szept. 17. 19:34
 10/13 anonim ***** válasza:
51%
az nem is az iphoneonon van hanem a viber szerverén
2023. szept. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!