Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 32-37 ezerért újonnan van...

32-37 ezerért újonnan van jobb vétel xiaomi redmi 10c snapdragon 680-nál, mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

Szigorúan kereten belül maradva. Használt nem kell.


Ezt találtam és érdekes hogy ilyen olcsó redmi note 11 hardverjét kapta és mivel kisebb a hz 60 90 helyett több fpst produkál a cpu.



De ha ti tudtok ennyiért jobb ár- érték arányút akkor ne tartsátok magatokba ez a helio g88 cpu nálam felejtős snapi erősebb .


Ennél többet nem szánok rá


Arukereson jelenleg 32-33 ezer a redmi 10c


2023. szept. 14. 07:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Cegnel dolgozol? Lehet ott tudsz venni olcsobban jobb telokat mert a szolgaltatonak van lakossagi meg kisvallalkozasi es nagyvallalkozasi arlistaja. A nagyvallalkozasinal vannak nagy csokkenesek. Ha lakossagi akkor sem mindig mindegy.


30 ezerert csoda egyebkent hogy talasz telefont, de tudom nem mindig az ar hatarozza meg a minoseget, de itt sajnos 99%-ban igen. Kozel 30 ezerert ne varj nagy valtozast ahhoz kepest amid most van, kb barmi legyen az.

2023. szept. 14. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

#1 2016 os j3 telefont váltana ami minden teren elavult


Nem cég, magánszemély.


Nem erdekel a felso kategoria mindig also kategoriást vettem eddig sose volt gond vele.


H

2023. szept. 14. 08:20
 3/5 A kérdező kommentje:
#2 A04s van hasonlo aron exynos 850-el de az ezerszer gyengebb mint egy snapdragon 680 illetve samsung szoftverje jo de azért nem bánnam ha lenne benne kakaó es a snapi 680-ban van a tesztek alapján
2023. szept. 14. 08:23
 4/5 anonim ***** válasza:
szar mind
2023. szept. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
#4 Jolvan tudjuk neked csak 300 ezertol telefon a telefon... de annyiért mar gepet kap az ember :)
2023. szept. 14. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!