Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit kell tudni redmi telefonok...

Mit kell tudni redmi telefonokról note 11ig bezárólag?

Figyelt kérdés
2023. szept. 14. 15:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Én nem venném meg őket, magát a márkát sem. Van a családban és sajnos mindenkinek csak a baja van vele. Lehet, hogy nagyon kedvező áron lehet őket megvenni, sokkal jobb ár/érték arányuk van, mint egy Samsungnak vagy egy iPhonenak, de olyan is sajnos. Olcsó húsnak híg a leve. És lelehet nyugodtan pontozni, én csak a véleményemet osztottam meg. Nálunk nem vált be, másnak lehet ettől függetlenül befog.
2023. szept. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Redmi 12c be amit iden januarba adtak ki gyengebb hardver van mint 2022 es megjelenesu redmi 10c be ennek mi ertelme?


Snapi 680 mellett a g85 eltörpül benchmarkokon is

2023. szept. 14. 15:35
 3/7 anonim ***** válasza:
59%
Mire vagy kíváncsi? Nekem 9AT van, alap dolgokra használom, nekem teljesen megfelel, sokkal többet tud, mint amire szükségem van. Sok funkciójáról szerintem nem is tudok.
2023. szept. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

A Redmi Note 8T, 8 Pro, 9 Pro-ból több is volt a környezetemben, jó ár-érték arányú telefonok voltak és sokakat még most is kiszolgál, évek múltán. Szoftveresen más kérdés, tele volt reklámmal (meg kell találni, hol lehet minimalizálni), fura (pl. dupla, vagy sehova nem vezető) menüpontokkal, érdekes megoldásokkal (bekapcsoltam a sötét módot, erre az appok nemigen reagáltak és az ugyanúgy feketén maradt feliratok miatt nem volt olvasható).


A Note 10 és 11 széria esetén behúzták a féket, kaptak OLED kijelzőt, de pl. nem tudott 4K-t rögzíteni a proci miatt 2021-ben...


A mostani, Note 12 már egy fokkal jobb, talán hozni fogja a Note 9 sikerességét, de szerintem a fenti, szoftveres ostobaságok miatt sokan megcsömörlöttek tőle.

2023. szept. 15. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

#3


Én mondjuk hardverjét is nézem egy telefonnak és eléggé nagy különbség van köztük ugyanolyan áron. Amit most sem értek hogy A12 Nacho megkapta exynos 850et s android 13at de a 14et már nem kapja meg A04s és A13 amiben szintén exynos 850 van grammra ugyanaz a hardver már megkapja a 14et pedig ram mennyiség nem nőtt cseppet sem erre varjatok gombot :D


És adnak olyan hardverrel felszerelt telefont amit a kutyámnak sem vennék meg mert akadozik, buggos és játékra is alkalmatlan szemben a snapival de gondolom el kell adni a szemetet is.


[link]

2023. szept. 15. 02:11
 6/7 anonim ***** válasza:
#5: Ne gondold túl. Tudja, ami neked kell, amire szükséged van, amit kihasználsz? Akkor a telefon jó. Egy szót sem értek abból, amit írtál :-D Én csak levettem a polcról egy telefont ami olyan árban volt amennyit rászántam és ismertem a márkát. Lehet, hogy csak belenyúltam, de elégedett vagyok vele.
2023. szept. 15. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

#6 Ha neked nem számít hogy egy csiga vagy egy eromu hajtsa meg a telefont ugyanannyi pénzért (Forintban sincs lenyeges elteres). En internetrol rendeltem mert ott rengeteg típus elérhető nem csak 1-2.


Telefonoknál nem csak a márka számít hanem a benne lévő soc

2023. szept. 15. 07:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!