Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik szín tetszik nektek a...

Melyik szín tetszik nektek a legjobban? iPhone 15 Pro / Pro Max

Figyelt kérdés

Ma délután 14 órakor indult az előrendelés és kicsit bepánikoltam. Még nem döntöttem el hogy melyik szín tetszik a legjobban a 4 közül. Igazából a feketét és a kéket kizártam, maradt a fehér és a natúr titán. Megrendeltem mindkettőt (sima Pro 256GB), aztán majd az egyiket visszaküldöm.


Nektek melyik szín tetszik a legjobban?? Melyiket tartanátok meg a fehér és a natúr titán közül?

[link]


Még szerencse hogy 14:08-kor már le volt adva mindkét rendelés, mert így tuti kiszállítják jövő hét pénteken, de ha egy órával később rendeltem volna akkor októberre csúszott volna a szállitás. 🤯



2023. szept. 15. 19:04
A kérdező szavazást indított:
Natúr titán
Kék titán
Fehér titán
Fekete titán
27 szavazat
 1/8 anonim válasza:
Ilyen nagy igeny van ra Magyarorszagon? Vagy miert kesett volna annyira a szallitas?
2023. szept. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

apple.hu -> közös kelet-európai raktárkészlet. Mostmár néhány konfigurációra novemberi szállítást ír.

De gondolom Magyarországról is sokan előrendelték.

2023. szept. 15. 20:06
 3/8 anonim ***** válasza:
9%
Te tényleg kihasználod ennek a méregdrága készüléknek a tulajdonságait? Azért veszed? Vagy büszkélkedésből, hogy ezáltal némi TÉVES tekintélyt szerezz?
2023. szept. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
54%

Mivel mindenkinek más az ízlése, így ennek a kérdésnek nem sok értelme van. Senkinek sem MÁS ízlése alapján kellene dönteni, és nem kellene, hogy MÁS befolyásolja az EGYÉNI ízlést. Nem más vásárol, hanem TE.

Ha pedig nem tudsz dönteni, akkor nézegesd időnként és időbel eldől, hogy melyik tetszik Neked jobban. Bár...már megrendelted, így a kérdésnek duplán nincs értelme. Vagy a mi egyéni ízléseink miatt már hamarabb elállnál a (legalább az egyik) vásárlásától, minthogy megérkezne?

2023. szept. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
@ma 12:01 Igen, kihasználom. 😋
2023. szept. 16. 14:30
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
2-es kérdezőnk! "apple.hu -> közös kelet-európai raktárkészlet." Na ez itt a baj. Még csak tegnap kezdték el az elő rendelés felvételét. Még megse jelent már elfogyott a készlet. Én a 15 Pro Max-ból, és abból is a kék titánból. De arra is 4-6 hét szállítást igér már máma. Szóval hol is akkor a szeptember 22.-i megjelenés? Sehol. Egyébként tavaly 2022-ben ugyan ez volt a 14 Pro és 14 Pro max esetén is. Ami elég szomorú. Mármit az elég szomorú hogy az Apple nem készül fel a nagy rohamra.
2023. szept. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
3. Legalább volt annyi esze a kérdezőnek hogy ne egy hulladék sima modellt vegyen mert az maga a lehúzás definíciója. A Pro nincs rossz áron arányában.
2023. szept. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 NTBS ***** válasza:
Amelyik neked tetszik.
2023. szept. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!