Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 2023-ban Iphone 13 Pro vagy...

2023-ban Iphone 13 Pro vagy 14 pro?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A szitu az hogy en 2020ota 2. Gen Iphone SE-t hasznalok, viszont iden eljott az ideje a valtasnak. Mindenkepp Iphone-t veszek, most valami pro-t. viszont a cimben emlitettek kozul nem tudok valasztani… Mindenkepp e ket eszkoz egyiket vennem, de bizonytalan vagyok abban hogy jobb e annyival 14pro hogy azt az extra 100k-t kifizessem ra. A dynamic island szep es jo, de sokan mondjak hogy ez az akku kapacitasra megy ra, mellesleg az a16 az a15 chipeik kozt nincs is akkora kulonbseg… Hosszutavra tervezek venni most telefont, kb 5evig hasznalnam. A ketto kozul melyik idotallobb?

Koszi elore is valaszaitokat:)



2023. szept. 18. 16:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak a dinamikus sziget miatt ne válaszd mert hidd el, nem igazán ad hozzá a felhasználói élményhez. A 13 Pro szerintem tökéletes választás.
2023. szept. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
47%

"A dynamic island szep es jo, de sokan mondjak hogy ez az akku kapacitasra megy ra,"

Ezeknek nem kell hinni. Nem tudják miről beszélnek. A mindig bekapcsolt kijelzővel keverik. Az tényleg meríti az akkumultort. (De szerencsére ki lehet kapcsolni)

2023. szept. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszaitokat, ti használtátok mindkettőt? Ha igen van valami különbség a teljesítményükben amit felhasználói szinten érzékeltek rajtuk?
2023. szept. 18. 16:39
 4/8 anonim válasza:
66%

A 2-nek igaza van.


3D nyomtatoval ezt konnyen meg lehetne csinalni

2023. szept. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
30%

Soha nem fogom megérteni, hogy aki nem akar iPhone-t, minek vauzik bele???Nem az volt a kérdés, miért nem vennél ilyen telefont. Ahhoz szólj hozzá, ne itt legyél "kamionsofőr" jó?


A kérdésre válaszoltatok???

NEM!

Hintsétek otthon a nagy okosságot!

2023. szept. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
13%
iphone szr android jo 100 ezres adnroid jobb mint az ifos
2023. szept. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én 14 prot vennék. Jelenleg egy 11- est használok és lassan itt az ideje h cseréljem. És pont a 14 prot néztem ki. Szerintem minél újabb annál jobb, mivel gondolom nem egy két évig akarod használni.
2023. szept. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nyilván árkülönbség kérdése.


+50et szerintem megér a 14 a 13-hoz képest, de +100-at már nem

2023. szept. 22. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!