Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » T-mobile-nál mi a legolcsóbb...

T-mobile-nál mi a legolcsóbb havidíjas előfizetés csomag? Olyan kéne amiben vannak ingyen smsek is =)

Figyelt kérdés

Amióta csak az eszemet tudom, pannonos vagyok, de most szeretnék átváltani T-mobile-ra. Esetleg még az is lenne a kérdésem, hogy ha át szeretnék váltani, akkor csak a sim kártyát kell kicserélni, vagy az egész készüléket? (vagyis a t-mobilenál vásárolni egy új készüléket)

Mi a leg kedvezményesebb díjcsomag? és a leg olcsóbb..


2010. okt. 17. 15:14
 1/5 bp1985 ***** válasza:
Készüléket cserélni kell. Én is Telenoros vagyok, de eszembe nem jutna átmenni t-hez. Nem tud jobb ajánlatot adni, mint a telenor.
2010. okt. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
telenorba már semmi nincsen. Tmobilon meg lehet ingyen facebookozni. Ami mindíg jól jön :)
2010. okt. 20. 13:40
 3/5 anonim ***** válasza:

Amennyiben a készüléked kártyafüggetlen (bármelyik szolgáltató sim kártyáját elfogadja),akkor nem kell új készüléket venned.

Íme a T-Mobile díjszabása:

[link]


A legolcsóbb havidíjas csomag: ECO

A legolcsóbb olyan csomag,amiben sms is és netezés is van: MédiaMánia S

De nézd át, mert mindenkinek más a legjobb csomag.Lehet egy csomagnak kicsi havidíja,de ha sokat beszélsz vagy sms-zel, akkor már egy magasabb havidíjú csomag az optimális. :)

2010. nov. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 bp1985 ***** válasza:

"Tmobilon meg lehet ingyen facebookozni. Ami mindíg jól jön :)"


Ha ezért átmennél, hát nem tudom. De azt ugye tudod, hogy már nem sokáig van a facebook ingyen. Hozzáteszem, nekem sem tudna jobb percdíjakat adni a tré, mint telenor.

2010. nov. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Nem sokáig? Azt hittem ez már így marad. MOndjuk a fő ok az, hogy akikkel beszélek szinte mindd T-mobileosak. De így hogy a facebook nem lesz ingyen, még meggondolom.

2010. nov. 15. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!