UleFone jó márka?

Figyelt kérdés

2023. szept. 19. 18:05
 1/10 anonim ***** válasza:
32%
Strapamobilokból jókat csinálnak.
2023. szept. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen, strapamobilt vennék és rengetegszer hallottam ezt a márkát és szerintem nem lehet olyan borzalmas.
2023. szept. 19. 18:29
 3/10 anonim ***** válasza:
32%

Ulefone tank 2, teljesen jó.

Akksi napokat kibír. De nagyon nagy a súlya

2023. szept. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

az nem érdekel milyen nehéz, nincs bajom azzal hogyha pl. fél kilós egy teló. legalább érzem a zsebemben hogy ott van.

Köszi a válaszokat.

2023. szept. 19. 20:11
 5/10 anonim ***** válasza:
68%

Nem, nem jó. Kicsi cég, szoftveres támogatása a telefonhoz majdhogynem nulla, hardveresen is eléggé nehéz őket bármilyen szinten kiemelkedőnek mondani. A strapatelefonokra specializálódtak, az a baj, hogy én ezt a kategóriát sajnos egyáltalán nem tudom hová tenni. Ma már a legtöbb telefon marha jól bírja az eséseket, a vizet, a port, még az egészen olcsók között is vannak ilyenek. Na, ha egy ilyen telefonra húzol egy tényleg bika tokot, fóliával, miegymással, akkor nem tök ugyanott vagy, csak közben lesz egy használható telefonod?


"az nem érdekel milyen nehéz, nincs bajom azzal hogyha pl. fél kilós egy teló. legalább érzem a zsebemben hogy ott van."


Szerintem te most ezt csak úgy mondtad. Egy fél kilós telefon extrém nehéz, kényelmetlen cipelni, kényelmetlen használni. Mire jó ez?

2023. szept. 20. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
68%
Nem
2023. szept. 20. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
5: Igen tudom hogy sajnos nem a legjobb. + Én ténylegesen mondtam hogy mind1 milyen nehéz mert engem speciel tényleg nem érdekel hogy 200g vagy 500g, nem csinálok belőle ügyet.
2023. szept. 20. 18:59
 8/10 anonim ***** válasza:
nem, ipari hulladékok
2023. szept. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Lehetőleg inkább olyantól kérek választ akiknek volt/van.

A légbőlkapott véleményeket kérem mellőzzük (tapasztalatokra vagyok inkább kíváncsi)

2023. szept. 20. 19:12
 10/10 anonim ***** válasza:
Milyen tapasztalatot várnál? Hogy nehezen törik, vagy hogy jó-e a telefon? Nem, nem jó és tényleg nehezebben törik, mint egy átlagos telefon.
2023. szept. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!