Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidos kérdések párdarab?

Androidos kérdések párdarab?

Figyelt kérdés

Andriod játékokat találtam torrent oldalakon több százat. És most veszek egy T-mobile Pulse telefont mely androidos de elég erös hogy fussanak rajta? találtam igot is ami androidos az menne?

Hogyan tudnám kiprobálni az androidot? Számitogépen vagy Nintendo ds litemon lehetene?


2010. okt. 17. 16:12
 1/4 A kérdező kommentje:
Pulse mini-t veszek
2010. okt. 17. 16:37
 2/4 anonim ***** válasza:
Valami androidos emulátor az van gépre, de nem tudom, hogy mennyire működik. A pulse mini nem tartozik a legerősebb hardverű telefonok közé, de szerintem bírni fogja. Én inkább a felbontás miatt aggódnék. Az X10 mininek és a HTC Tattonak a kijelzője kis felbontású és előfordul azoknál, hogy 1-2 alkalmazást nem lehet feltelepíteni rájuk (sőt nem is látszódnak marketen), mert kicsi a kijelző felbontása.
2010. okt. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én a helyedben nem vennék pulse minit, én is akartam, ki is próbáltam, de a rezisztív kijelzővel szinte használhatatlan, a kijelző felbontás kicsi, a hardver gyenge. Én Samsung Galaxy Spicat vettem és meg vagyok vele elégedve. Árban nincs sok különbség, de minden szempontból veri a pulse minit.
2010. okt. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
csak árban 2X annyi s haveromé jól megy. az tmondja.
2010. okt. 21. 11:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!