Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ukrajnába visznek telefont...

Ukrajnába visznek telefont ami tiltott, icloud zaras, esetleg talált telefonokat? Ha igen miért, hova? (nem loptam telefont sajnos saját hibámból lopták el tőlem pár napja) A lokátor mai napon jelezte ki, hogy Ukrajnában van Beregszászban.

Figyelt kérdés
Az utolso idopontot a lopas napjanak estejere irja de offline volt vegig ma irta ki es most is offline. Ismer valaki Beregszászban olyan "híres" helyet ahová gyakran visznek ki telefont? Illetve milyen sors várhat az oda ki vitt telókra? Szétszedik és eladják, vagy panelt cserélnek benne? Esetleg még az adatokat is ellopják?

2023. szept. 21. 17:17
 1/2 Misike21 ***** válasza:
A helyzet az hogy vess rá szerintem keresztet . Ukránban nem ismersz senkit . Nehéz feldríteni a telefon helyét . Ha iPhone rol van szó max imei szám segíthet az alapján ha tiltva van az sem garancia hogy nem lehet majd más országban használni a telefont . Plusz Ukrajna nem az unió tagja szval … a helyedben elengedném a dolgot .
2023. szept. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Az csúnya. oda még a rendőrség se követheti le. Adatokkal nem hiszem, hogy játszadoznának, bár azért mégis külföldre kivitték, mert azért könnyen lenyomozható. Jelszókat változtasd meg, bár én pár napig szándékosan nem változtattam semmit, amikor hasonló történt, és néztem mindenem, hogy valami tevékenység van-e benne. Nem nyúltak hozzá, de telefonszervizben megkérdeztem általában egyből sim ki, teló kikapcs és viszik valami gsm-be ahol jogosultsága van imei számot módosítani, meg gyárira visszaállítani, és eladja mielőt lekövetnék.
2023. okt. 21. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!