Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van olyan aki a közelmúltban...

Van olyan aki a közelmúltban vásárolt Sony telefont? Mennyire vagy elégedett vele?

Figyelt kérdés

Tudom nagyon sok márka/típus van ezeken kívül, de én a Sony Xperia telefonokkal elégedett voltam, nem szívesen váltok.

Milyen típust vettél?, és ha pár mondatban írsz róla azt köszönöm.



2023. szept. 23. 23:47
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
van még ilyen? :D jótudni
2023. szept. 24. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
van
2023. szept. 24. 10:32
 3/8 anonim ***** válasza:

Én csak azért nem vettem a közelmúltban, mert jelenleg is tökéletesen működik és meg vagyok elégedve az Xperia XA2-vel. Jövő hónapban lesz 5 éve, hogy megvásároltam.

Akkumulátort nem kellett benne cserélni azóta se, a rendszer stabil, nem fagy.


Szerintem ez elég sokatmondó ezeknek a készülékeknek a minősége kapcsán. Ha valamikor szükségem lesz rá, legközelebb is ezt a márkát venném.

2023. szept. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

3: ezzel ugyanígy vagyok. nekem xperia z3 van 2016 óta és hibátlanul működik, elég 2-3 naponta töltenem, ami sztem nagy szó. mostanság volt hogy a kijelző nem reagált semmire, ez híváskor kellemetlen.

tartok tőle h újat kell vennem de ha veszek akkor kíváncsi vagyok megvan-e még a színvonala a sonynak.

2023. szept. 27. 15:07
 5/8 blacib ***** válasza:
100%

Csak sony készülékeim vannak maximálisan elégedett vagyok mindegyik készülékkel. 2017/XA1 2018/XA2 2019/xperia1 (J9110) 2023 XPERIA 10 V

Szóval a minőség,szinvonal tekintetében szerintem a sony megmaradt toppon.

dec. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenki válaszát
dec. 27. 22:30
 7/8 anonim ***** válasza:

Én vettem egy sony xperia xa2 ultrát másodlagos telefonnak. Azt hittem hogy lassú lesz gyenge akksival a korából itélve de kellemeset csalódtam. Sokkal erőssebb akksija van mint a mostani oneplus 10 pro-mnak és nem lassú egyátalán teljesen korrekt a teljesítménye még mindig.


Annyira megtetszett hogy már az új sonykat nézem. Nagyon jól összerakot minőségi telefonok, olyan funkciókkal amik már rég elhagytak más gyártok. A sony nem a nagy közönséget célozza, de nem azt jelenti hogy rosszak a telefonjaik.

ápr. 16. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszod

én egyelőre nem tervezek venni majd ha ez megadja magát. de sony lesz az tuti

ápr. 17. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!