Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy adhat ki az Apple minőség...

Hogy adhat ki az Apple minőséghibás termékeket? Festéshibásak a 15 Pro-k. Könnyen is törnek.

Figyelt kérdés

Szerintem elég durva hogy így kiadták a készülékeket. Nem ilyen minőséget vár az ember egy csúcsmodelltől. Amúgy meg ezért nem szabad előrendelni semmit. Idő mire kiderülnek a hibák. Az meg a másik hogy a titán keret ellenére sokkal jobban törik mint az elődje. A 30 ezres hulladék telefontokjukról ne is beszéljünk. Hetek alatt tönkremegy az a "csoda", amit a bőrtok helyett gyártanak. Szerintem ez konkrétan dühítő.


[link]

[link]


2023. szept. 24. 12:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Gondolom éjszakás műszakban történt a minőségellenőrzés mexikói bevándorlókkal akik átaludták a műszakot.

De nem hiszem, hogy létezik olyan gyártó a világon ahol nem derültek ki termékbevezetéskor apró vagy épp kevésbé apró hibák. Nyilván ciki egy ilyen kaliberű cégnél, de minden a válaszlépésen múlik.

2023. szept. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én ezért veszek inkább júniusban telefont. Hátha addigra sok hibás darab kikerül a forgalomból.
2023. szept. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hardvert soha nem szabad előrendelni, pont az ilyenek miatt.


Maximum játékszoftvert szoktam előrendelni, ha olyan akció, ajándék van hozzá, hogy megéri, de azt ugye javítják később patchekkel.

2023. szept. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

**Irónia**

Remélem a telefon gyártási azonosítója alapján az Apple felkeresi azt a távolkeleti Foxconn rabszolgát, aki hibát vétett a napi 18 órás műszak során, s az aznapi 1 tál rizs fizettségét levonják, és ostorral jól elverik.

2023. szept. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
irónia az milyen telefon ?
2023. szept. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az egy tablet
2023. szept. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!