Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudom kikapcsolni,...

Hogyan tudom kikapcsolni, hogy szelfinél az iphone ne 10 db-os fotósorozatot készítsen időzítéskor?

Figyelt kérdés

Iphone 12 mini

Ha kapcsolok időzítőt, akkor 10 db képet készít

Ki lehet ezt kapcsolni?


2023. szept. 24. 15:24
 1/4 anonim válasza:
Az iPhone-on található 10 db-os fotósorozat időzítőnél való készítésének kikapcsolásához a következő lépéseket kell követnie:
2023. szept. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Nyissa meg a Beállítások alkalmazást az iPhone-on.


Görgessen lefelé, és válassza ki a "Kamera" lehetőséget.


A "Kamera" beállítások között talál egy "Fotósorozatok" nevű lehetőséget. Koppintson erre a lehetőségre.


Most itt találja a "Képek sorozatban" beállítást. Alapértelmezés szerint ez 10 képet készít el, amikor az időzítőt használja.


Kapcsolja ki a "Képek sorozatban" opciót az átkapcsolóval, hogy letiltja a 10 db-os fotósorozatot.


Ezután az iPhone már csak egyetlen képet készít majd az időzítő használatakor, ahelyett, hogy 10 képet készítene egymás után. Mostantól a beállított időzítő után csak egyetlen képet fog rögzíteni.

2023. szept. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vegyél Samsung s23-at!
2023. szept. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Kedves 2. válaszadó


Sajnos nincs a Beállítások/Kamera menüben olyan opció, hogy Fotósorozatok.

Itt kerestem én is, hátha vmelyik beállítás között van, de nincs.🤷🏻‍♀️

2023. szept. 24. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!