Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek?

Milyen telefont vegyek?

Figyelt kérdés

Karácsony környékén szeretném lecserleni a régi Huawei telóm.

Mindenképp kisebb telefont szeretnék, melyik lenne jobb ár-érték arányban?


-Samsung s22 esetleg 23

-IPhone 13 esetleg 14 (mini semmiképp az már túl pici)

-Sony xperia 10 V

Budget: 250K körüli (karácsonyig remélem mennek még le az árak és esetleg még akció is lehet, csak így jöhet szóba az s23 és i14)

*más ötletet is meghallgatok


IPhone-t használtam SE és 6s korszakban, imádtam őket

Samsungom még annál is régebben volt S4, de azt is szerettem, tökéletes a méret, megbízható készülék.

Sony egy új ötlet, még a samsungom előtt volt, azt hiszem Z, viszont egy leejtéstől teljesen tönkre ment, de szuper teló volt akkoriban minden szempontból. Viszont most néztem pár tesztet, ami néhol jól szuperál, de néhol még nem tetszik, főleg a téma és a kamera is necces. AKinek Sony-ja van mindenképp írjon, nem akarom kizárni rögtön. Ez egyetlen telefon, ami még nem volt a kezembe, mindenképp ki szeretném próbálni.


22 éves egyetemista lány vagyok

Ami fontos szempont

Kamera

Gyorsaság

Kompakt



2023. szept. 24. 15:26
A kérdező szavazást indított:
Samsung
Iphone
Sony
Más
20 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
53%
Részemről egy szavazat az iPhonera. 13 és 14 között nem nagy újítás volt. Szerintem ezekre az igényekre a 13 is megfelelne.
2023. szept. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az akkumulátor is fontos, de ezek már csak kibírnak egy napot. Konnektor/külső aksi meg általában van.
2023. szept. 24. 15:58
 3/4 anonim ***** válasza:
32%
Nekem 11 Pro Maxom van, 85%-os akkuval és nekem kibírja az egész napot. Akkor egy 13-nak biztos hogy ki kell, főleg hogy új telefon.
2023. szept. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Morzsi007 ***** válasza:
72%
iPhone 14, ha teheted, mert az is “már” 1 éves kiadás.
2023. szept. 25. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!