Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Z Flip4 vélemény?

Samsung Galaxy Z Flip4 vélemény?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Új telefont szeretnék vásárolni. Jelenleg iPhone X-em van, de most megtetszett az új Z Flip4. Használtam már Androidos és iPhone telefonokat is előtte, igazából kb nekem egykutya. Mennyire éri meg? Ahogy tech videókat néztem róla nem rossz, és elég erős hardvere is van. Személyes tapasztalatra lennék kíváncsi attól, akinek ilyen készüléke van. Pl mennyire futnak jól az alkalmazások, mennyire gördülékeny a rendszer, milyen a mindennapi használat során stb. Én játszanék is rajta nem keveset.


Köszönöm a válaszokat! :)



2023. szept. 24. 19:19
 1/3 anonim válasza:
Nekem igaz nem ilyenem van,de 3 éve Samsungos vagyok :) csak ajánlani tudom őket. Előtte Huawei volt, de borzalom. Csakis Samsung ;)
2023. szept. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Flip 4-em van. Nincs alkalmazas, vagy játék, ami megakasztaná. Fürge és tetszetős készülék. Ha nem játszol sokat 2 napot bír az akksi!
2023. szept. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Jó kis készülék az. Én mondjuk a Flip 5-öt venném mert azt mem kell annyit nyitogatni mivel annak már használható a külső kijelzője is. Nem tudom mekkora az árkülönbség.
2023. szept. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!