Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Letiltott a párom Facebookon,...

Letiltott a párom Facebookon, létrehoztam egy új profilt,hogy arról lessem,de arról sem látom, csak minimális dolgokat.Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Lehet hogy a tiltás, az összes általam létrehozott fiókra érvényes és nem csak egy profikra?

Próbáltam új email címet használni, de az sem működik.

Új telefonszám kellene hozzá?



2023. szept. 24. 21:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%
az új profilod ismerőse a "párodnak"?
2023. szept. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
97%
Jó kis kapcsolat ez!
2023. szept. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem ismerőse, az új profil
2023. szept. 24. 22:21
 4/14 anonim ***** válasza:
95%
Akkor azért nem látod. Úgy állította be, hogy csak az ismerősei lássák a dolgait.
2023. szept. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

De más idegen profilról ,pl a barátnőm profiljáról látszik minden. Pedig ő sem ismerőse. Nem értjük. Vagy belenyúlt a telefonomba és elállított valamit?

Mert belenyúlt, az tuti. Észrevettem

2023. szept. 24. 23:09
 6/14 anonim ***** válasza:
95%
Újonnan regelt fiókok is automatikusan tiltva vannak. Nem véletlenül.
2023. szept. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Szervizmérnök úr ***** válasza:
95%

Tudom, miért van ez, de nem mondom meg.

Ne sunyizz!

Hagyd békén!


"Mert belenyúlt, az tuti. Észrevettem"

Vagy paranoid lehetsz, egyebekkel is súlyosbítva, azért utálnak téged. Igaz, hogy nem tehetsz róla, de én is utálom az ilyet.

2023. szept. 25. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Szervizmérnök úr ***** válasza:
93%

A Gyakori Kérdéseken eleve nem támogatott szerintem az illegális ügyekben való segítségkérés, számítástechnikai rendszerek szabálytalan megkerülése stb.

Itt leírom, hogy to**ent, már azért is törölnek. (Pedig ugyebár az legális célokra is használható.)

Akkor meg?

2023. szept. 25. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
93%

Úgy van beállítva, hogy csak az Ismerősök és az ismerősök ismerősei láthassák a dolgokat.


Nem mellesleg mindketten szánalmasak vagytok, ő letilt, te meg kamu profilokon keresztül kémkedsz...

2023. szept. 25. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 NTBS ***** válasza:
Szerintem engednétek el egymást.
2023. szept. 25. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!