Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az Alcatel 1 8GB Dual (5033D)...

Az Alcatel 1 8GB Dual (5033D) okostelefonomhoz bluestacks emulator kompatibilis lenne? Gyorsasag?

Figyelt kérdés
1 gb RAM meg 8Gb tarhely, es a mai friss Windows 10 felrakasa is menne?

2023. szept. 27. 19:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ez a telefon semmilyen emulációra nem képes, nemhogy a legfrisebb Windows 10 felrakására alkalmas lenne.


Komolyabb alkalmazás meg alapból nem fog tudni futni rajta. Ez marha kevés memória.


Nekem volt egy jó snapdragon procis okosom, 4GB rammal, én is próbálkoztam emulátorral, OS-hez, Hát Windows Vistával kezdtem. Na nem. XP-ig visszakellett mennem, akkor is a nagyon régi fajtáig, Service Pack 3 előtti állapotokhoz.


Új telóval snapdragon 8 plus gen1-el már viszi az XP-t néha-néha hülyülve, de már azt mondom nem rossz. 6gb ram.

2023. szept. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
94%
1gb-os okosteló hogyan fut még egyáltalán a mai alkalmazásokkal? Magának a telónak épphogy funckióra, használatra elég..
2023. szept. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
93%

A helyzet pc-n is ugyanez. Egy gatya, 2gb ram amd-6200-fx pc sem tud rendesen emulálni akár 1db Windows 7-et az utsó verzióval sem szintén, de még a fordítottját, egy Android OS emulálásnál is ne lepődj meg ha vért látsz csöpögni a gépből.


Szóval ja, a hétköznapi közép - középmagas telefonok brutál nehezen tudnak windowst emulálni, a helyzet hasonló ha nem pont ilyen, hogy egy Android emulálásakor egy erős gép is meghajtja a CPU-t és felveszi a RAM-ot is.

2023. szept. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
77%
Ez valami rossz vicc?
2023. szept. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!