Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi törlődik az okostelefonról,...

Mi törlődik az okostelefonról, ha visszaállítom a gyári beállításokat?

Figyelt kérdés

Azt tudom, hogy a névjegyzék törlődik meg a fotók, videók és letöltött fájlok. Ezen kívül?


Sms-ek gondolom igen?! És a messenger üzenetek?

És mi még ami fontos lehet, amit le kéne mentenem vagy átnézni van-e benne fontos...?


Tele van vírussal a telefon, és azt tanácsolták, hogy gyári beállítások és az megold mindent. (Igaz még nem tudom ezt hogyan kell visszaállítani, de csak megtalálom, először is az a kérdés, hogy mit kell megnézzek, mielőtt visszavonhatatlanul visszaállítom a telefont....)


Kérlek titeket, szájbarágósan válaszoljatok, mert öreg is vagyok és utálom is a modern technikát, hiába az eszem, ehhez a témához buta vagyok és kész. Viszont muszáj előbbre lépni ezen a fronton is, mert olyan lassú már a telefonom, hogy telefonálni alig tudok vele....Köszönet!



2023. szept. 27. 19:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Az újraindítás nem segít? Amúgy minden törlődik amit nem mentesz. Ahova a google fiókkal kell bejelentkezni, azok nem fognak törlődni.
2023. szept. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A gyári visszaállítást követően a telefon szoftvere olyan lesz, mint újkorában, amikor kivetted a dobozából. Minden törlődik, beleértve az összes képet, beállítást, sms üzenetet, ha csak nem mented le őket.
2023. szept. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Mármint hogy kikapcsolom a telefont meg be? Nem, az már nem. Belátom, hogy ideje visszaállítanom, csak nem akarom teljesen ész nélkül... :)


Minden, minden, de épp ez az, hogy mi az a minden?

Komolyan a messenger üzenetek is? Lenne ott sok dolog, amit nem akarnék elveszteni....

2023. szept. 27. 19:53
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az nem. Újra letöltöd és amikor bejelentkezel azok megmaradnak.
2023. szept. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%

Minden. Olyan lesz mint új korában. Legalább is szoftveresen.

Névjegyeket, vibert talán az sms-eket is szinkronizáld a Google vagy apple fiókoddal, képeket le kéne menteni.

Amikor újra beállítod a fiókot minden meglesz amit szinkronizáltál. A fb Messenger is meglesz bejelentkezés után.

2023. szept. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

A messenger üzeneteid nem fognak törlődni. Ahová email cím - jelszó párossal vagy beregisztrálva (ilyen a facebook, a messenger, egyes játékok, ...stb), és több helyről / eszközről is eléred, tehát szinkronizálva van, azok nem fognak elveszni. Olyan chatelős alkalmazások, ahová telefonszámmal kell regisztrálni, ott előfordul, hogy minden újratelepítés után törlődnek az üzenetek (ilyen volt pl. régen a Viber is, nem tudom, hogy most is így van-e náluk).


Amit át kell nézned és mentened, azok a képek, videók, dokumentumok, zenék, hangfájlok,, alkalmazáslistát is jó, ha készítessz, hogy tudd milyen appok voltak rajta,, sms-ek, böngészőben a megnyitott oldalak, szinkronizálatlan könyvjelzők, meg amit írtam korábban (már hogyha beletartozol (Viber és társai..) Egyelőre ennyi jutott eszembe, egészítsetek ki nyugodtan, ha kihagytam valamit.


Ha nem szeretnél vele sokat vesződni, akkor bemész a fájlkezelőbe, megkeresed a belső tárhelyed, és onnan elmented más készülékre, vagy adathordozóra a DCIM, a documents, download, movies, music, pictures mappákat, meg ha még látsz valamit, ami kellhet, akkor azt is. Az összes mappát is elmenthetnéd máshova, de mivel vírusos a telefon, ezt nem ajánlom.



De ezek előtt még tudom javasolni ezt a vírusírtót is, ami nekem olyat is megtalált, amit sok másik nem:


[link]

2023. szept. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Minden.
2023. szept. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Szirty ***** válasza:
Minden olyan ami nem volt rajta akkor amikor kijött a gyárból.
2023. szept. 28. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!