Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Most akkor jó a Xiaomi 13 T Pro?

Most akkor jó a Xiaomi 13 T Pro?

Figyelt kérdés
Csak mert a külföldiek agyon istenítik a benne lévő Dimensity 9200+ processzort, de a magyarok csak középszintű procinak állítják be. Vagy csak a tesztkészülékek vissza voltak fogva, amiket Tech2 Laci, meg a többiek kaptak magyarországon? Érdemes elgondolkodni rajta?
2023. szept. 28. 11:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
49%
Én személy szerint biztos nem venném meg.
2023. szept. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem tudom, én a legjobb választást keresem 350000 forintért maximum. Nem vagyok egy gyártóhű ember, a samsungot leszámítva minden jöhet. Jelenleg egy Xiaomi Mi 11-et használtam, amíg be nem tört a kijelzője, tehát a xiaomival nekem semmi bajom, ezért is gondoltam, hogy kipróbálnék valami magasabb xiaomit.
2023. szept. 28. 11:49
 3/14 anonim ***** válasza:
63%

Megnéztem pár tesztet semmi szidást nem mondanak. Proci valamivel alacsonyabb pontszámot kapott, gpu-ban minimális az elmaradás a snapi gen2-höz képest. Akkuidő sem nevezhető jelentősen rosszabnak.


Szerintem kamerában gagyi... ilyen áron az ember már többet vár, mint 2x.

2023. szept. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Az nem baj. A kamerát videótelefonálásra használom csak, meg néhány kép készítésére a családról, barátokról, egy-egy videót.
2023. szept. 28. 12:43
 5/14 anonim ***** válasza:

350 ezer forintod lenne telefonra és gagyi kínai Xiaomi telefont szeretnél venni? Hát ennyi pénzből ha mindenképp Android párti vagy, akkor S23 Ultra. Az sokkal jobb telefon, mint az említett Xiaomi.


De személy szerint 13 Pro Maxot vennék ennyi pénzből.

2023. szept. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
A Xiaomi egy hulladék. Soha többet nem lesz nekem. Ahogyan Samsung sem. Utóbbiban többszörösen csalódtam, már az is az ipari hulladék kategóriáját képviseli.
2023. szept. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

#5:

Hol veszel 350-ből ultrát? De mindegy is, samsung soha többé!

A Google Pixel lenne még járható út, de az sajna nincs nálunk. Az Oneplus szintén egy olyan dolog, hogy ma még van, holnap meg már lehet, hogy nincs, az ő helyzetükön fene se igazodik ki, ráadásul 1-2 évvel ezelőtt rendes magyar polcokon is lehetett oneplust találni, a pletyka szerint még szolgáltatóknál is volt, erre most meg a szürkeinportosoknál van csak, meg alzánál. A Huaweit megfosztották a Google-től, ráadásul nekik sincs rendes 5G-jük, a Honornak meg van pofája a pro-ért 500-at elkérni, nem is értem, hogy mit akarnak ezzel elérni. A Nothingben meg én nem bízom, ráadásul nincs igazán felsőkategóriás mobiljuk. Így egyedül a motorola az, ami megfontolandó, de arról meg azt lehet olvasni a notebookchecken, hogy tompa a mikrofonja, és ha a kamera nem is, de a mikrofon nagyon fontos része számomra a telefonnak. Plusz a Motorola szoftvere nincs olyan sokáig támogatva, mint a Xiaomié.

A Realme szintén az Oneplus bandájában játszik, és ugyan ott van az is, mint az Oneplus, hol volt, hol nem volt. Az Asus zenfone 10 az, ami még érdekes lehet.

2023. szept. 28. 18:07
 8/14 anonim ***** válasza:
És az említett 13 Pro Max?
2023. szept. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Sajnos nem szeretnék IPhone felhasználó lenni, az android vonalon kell megtalálnom a kedvemrevalót.
2023. szept. 28. 18:57
 10/14 anonim ***** válasza:
Akkor vedd a rosszabbat.
2023. szept. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!