Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Google pixel VS iPhone?...

Google pixel VS iPhone? Melyiket miért?

Figyelt kérdés
Google pixel

2023. szept. 29. 10:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
40%

Nagyon gondolkoztam,hogy a meglevo 7-es telomat egy ujabb ,most megjelent 15- osre cserelem le. De mivel teljesen kihagytak belole az ujjlenyomatos megoldast, igy android fele kezdtem nezelodni. A google pixel-nek nem tetszik a kinezete. Foleg a kamera korul.

En egyenlore keresgelek tovabb.

2023. szept. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%
A Google Pixelt hivatalosan nem értékesítik a régiónkban, ezért magyar Simmel nem csatlakozik az itteni 5G hàlózatokra.
2023. szept. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
32%

Ez tetszik a hatlapon levo egyedisege miatt:


Nothing Phone (1)



LINK: [link]

2023. szept. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
49%
A pixelt én sem venném emiatt, hogy a régióban nincs támogatás, és amúgy is szerintem hanyadék egy kinézete van, bár ez szubjektív, viszont valamennyi objektivitásvan benne, mert azért egy iPhone 15 pro pl nagyon szépen néz ki a többség szerint, ellenben az egybe kocka pixellel. Valamennyire tehát azt kijelenthetjük, hogy többen tartják szépnek az iPhone-t, mint a pixelt.
2023. szept. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
48%

2#nél a ponty de nem is ez a legnagyobb gond. .+1

Hanem a benne lévő tensor g2 cpu nem a legacélosabb darab egy a16 bionichoz képest...

2023. szept. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem is értem hogy lehet a kettőt összehasonlítani. Egyértelműen iPhone!
2023. szept. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
37%
Csak is Google pixel.
2023. szept. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
85%

Én most kb a kettő között gondolkodom. Tesztelek egy iPhone-t, de még nem győzött meg. A Google Pixel jól néz ki, elegáns, letisztult.

Az, hogy nem megy fel 5G-re? Hát, nem nagy probléma, ha a 4G működik.

2023. szept. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
43%

Itthon (meg amúgy mindenhol máshol) a legnépszerűbb mindig az "a" széria a Pixelekből (6a, 7a, stb.), mivel ezek kifejezetten jó ár/érték arányú telefonok. Szóval ha ebben az árkategóriában keresel telefont, akkor jó választás, de hát az a helyzet, hogy Apple telefon ennyiért meg nincs is.

Ennél többet pedig én személy szerint nem költenék egy olyan telefonra, aminek nincs hazai hivatalos forgalmazója, nem működik itthon rajta az 5G és jól láthatóan sz..rik az egész régiónkra a gyártója. A Google számára a Pixel csak egy játék, egyáltalán nem egy fontos termék, nem is igazán erőltetik meg magukat vele kapcsolatban, a legnagyobb sajnálatomra.


"Az, hogy nem megy fel 5G-re? Hát, nem nagy probléma, ha a 4G működik."

Igen, jelenleg nem nagy probléma. Csak hát a jövőben várhatóan a 4G hálózatok fejlesztései elmaradnak, az 5G-t fogják erőltetni joggal, magyarul egyre kevésbé lesz vonzó egy telefon, amit szimpla szoftveres brahiból elvágnak a hazai 5G-től.

2023. szept. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
70%
A Google Pixel 2016-ban jelent meg az iPhone meg 2007-ben. Majdnem 10 év különbség van a két telefon között, hogyan szeretnéd összehasonlítani a kettőt? Ha konkrét típusra gondoltál, akkor legalább írnád már meg.
2023. szept. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!