Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi 12 már jó vétel?

Xiaomi 12 már jó vétel?

Figyelt kérdés

Megjelenéskor sok kritika érte a gyenge akku és melegedés miatt.

Azóta 160 ezerre ment le az árra.

Ennyiért már jó vétel? Vagy van ennél jobb alternatíva más gyártótól? Ha igen melyik?


2023. szept. 29. 23:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Én sem ezt a típust (a kritikák miatt, amiket te felsoroltál és tesztekben is leírnak), sem ezt a márkát nem venném meg. Egyébként 160-ért nem lenne rossz vétel, de én ennyiért egy iPhone 11 mellett maradnék.
2023. szept. 30. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

iPhonet nem szeretnék

Androidos alternatíva esetleg?

2023. szept. 30. 04:49
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha Android mellett szeretnél maradni, akkor mindenképpen Samsung. Nem igazán követem az árakat, mert iPhoneos vagyok, de ha teheted és kijön a keretből, az S szériából válassz.
2023. szept. 30. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ebben az árkategóriában a Galaxy A54 jobb vétel lenne.
2023. szept. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A54 mibben jobb mint a xiaomi 12?
2023. szept. 30. 18:32
 6/6 anonim ***** válasza:
A Xiaomi hiába olcsó telefonokat gyárt, de azok olyanok is. Nekem Redmi Note 10-em volt egyszer, soha többet nem venném meg ezt a márkát, iszonyú nagy csalódás volt ahhoz képest, hogy agyondicsérik. A rendszere a borzalmas. Szó szerint tele van reklámokkal, ilyen idétlen appok vannak amik vizsgálják ha letöltesz valamit, idegesítő baromság az egész rendszere. A Samsungnak meg nagyon jó rendszere van.
2023. szept. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!