Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem tudok belépni a Snapchat...

Nem tudok belépni a Snapchat fiókomba. Support code: SS06. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ezt a hibaüzenetet írja ki: "Due to repeated failed attempts or other unusual activity, your access to Snapchat is temporarily disabled." Valójában nem a fiók van letiltva, mert egy másik készülékről be tudok jelentkezni, hanem az egész telefon. Már kértem új jelszót, töröltem a gyorsító tárat, töröltem az összes adatot, az alkalmazást is, és újra letöltöttem. A hiba továbbra is fennáll. A support meg nem akar segíteni, ezt írták: "We understand your frustration and we’re sorry for the trouble. We’ve looked into all of the available information, and unfortunately we’re unable to provide any further assistance. We won’t be corresponding any further to this conversation, and apologize for any disappointment this may cause. However, feel free to reach back out if there is anything else I can help you with." Ennyit a segítőkész ügyfélszolgálatról. Mit tegyek? A megoldás az lenne, hogy venni kéne egy új készüléket, de egy idióta applikáció miatt nem fogok erre költeni.

2023. szept. 30. 09:28
 1/4 anonim válasza:
Szia, ha esetleg sikerult megoldanod a problemat tudnal nekem segiteni? Nekem is ilyen gondom lenne
dec. 30. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, megoldodott. Törölj mindent a telóról! Gyári beállítások vissza! Töltsd le újra. Nekem így sikerült. Tudom, baromi nagy macera, de jelenleg ez az egyetlen megoldás.
dec. 31. 06:35
 3/4 anonim válasza:
Mar probaltam de nekem nem volt jo sajnos
jan. 1. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Próbálj másik készüléken belépni. Ha ott sem sikerül, le vagy tiltva. Ezzel már nem lehet semmit kezdeni. Új fiókot kell csinálni.
jan. 2. 06:00

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!