Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudok zoom hívást...

Hogyan tudok zoom hívást rögzíteni hanggal?

Figyelt kérdés
Egy online képzésen veszek részt, és mivel van, hogy munka közben van az óra, ezért szeretnék pár zoom-on tartott alkalmat felvenni. Próbálkoztam Andoridon és Ios-en is, viszont a rendszer alap képernyőfelvevője, de még más alkalmazás sem rögzített hangot.

2023. szept. 30. 10:41
 1/5 anonim válasza:
2 egyszerű módszer a Zoom-találkozók rögzítésére a házigazda engedélye nélkül [link]
2023. szept. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Belső vagy külső hang rögzítéssel próbáltad?
2023. szept. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ios-en nem találtam opción ennek a beállítására, de mivel yt-videóval minden probléma nélkül működött, így gondolom a belső az alap beállítás. Andoridon (miui 14), már lehet választani, és én a rendszer hangokat pipáltam be, ami egy yt-os tesztet szintén sikeresen teljesített. A mobizen mindkettőt kipróbáltam. A zoom hívások esetében egyik sem rögzísette hangot egyik beállítással sem.
2023. szept. 30. 12:14
 4/5 anonim ***** válasza:

"A zoom hívások esetében egyik sem rögzísette hangot egyik beállítással sem."

Ha a zoom csoport házirendben nincs engedélyezve a felvétel, akkor nem lesz felvétel.

Két lehetpség maradt, vagy külső eszközzel rögzítesz, vagy rákérdezel az engedélyre.

2023. szept. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Azért óvatosan, mert bármilyen hívás rögzítése a másik fél/felek beleegyezése nélkül törvénybe ütközik.

Ha maga a tanár dönt úgy, hogy rögzíti a konferenciát a Zoomon belül, arról a Zoom értesítést küld és két opciót ad; ha beleegyezel akkor belépsz a meetingbe, ha nem akkor kiléptet a rendszer meetingből.

Vagy volt olyan is, hogy bemondta egy gépi hang hangosan amikor beléptél, hogy felvétel van.

Tehát Zoomon keresztül felvenni a Zoom hívást ezért nem ütközik törvénybe, mert minden fél elfogadta.

Viszont ha rögzíted a tanár óráját az alkalmazáson kívül, akár a tanár tesz így, az már jogilag gond, mert se te, se ő nem engedéllyel tettétek.


Megértem, hogy nem vered nagydobra, hogy rögzíted, meg csak magadnak kell, hogy visszahallgasd, meg amiről más nem tud az nem fáj, de ugyanúgy attól még, hogy az eladónéni nem figyelt, ha kiviszel titokban fizetés nélkül egy csokit, lopásnak számít, ugyanúgy, ha rögzítesz egy hívást a másik fél beleegyezése nélkül is a törvénybe ütközik. Szóval csak óvatosan.


Ráadásul nem tudhatod, hogy miről értesül a tanár. Én pl minden alkalommal, amikor a tanár kiküldte a Zoom linket, leteszteltem, hogy működik-e, hogy ne majd óra előtt kelljen ezzel vacakolnom ha mégsem. Beléptem, láttam, hogy igen, ahhoz az órához van a link és majd a kihirdetett napon kezdődik az óra, kiléptem. Tegnap tudtam meg, hogy a Zoom meeting host-ja kap egy emailt, ha a tanuló belép a meetingjére. ;)

ma 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!