Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sharp GX 30 típusú telefont...

Sharp GX 30 típusú telefont hogyan tudom - bluetoth - on - "összehozni" számítógéppel?

Figyelt kérdés

Hiába van magyar menürendszer a telefonon, egyszerűen nem jutok tovább azon a ponton, hogy "látja" a telefon az "ASZTALI_PC" -t. A bluetoth fogadó egységét a számítógépre a telefon ex-gazdája telepítette fel, - azzal nem igen lehet gond. Kapott a telefon, - nincs hozzá leírásom.

Beszéltem a készülék volt tulajdonosával, hiába mondta meg a négyjegyű kódot, el sem jutok odáig, hogy kérje akár a gép, akár a telefon. Műszakilag nem vagyok ilyesmire felkészülve, megköszönném, ha segítene Valaki nekem abban, hogy adatot tudjak cserélni a kettő készülék között, - játékokat szeretnék telepíteni a telefonra, a profilt pedig olyanná formálni, amelyről nem egy SS-katona vigyorog a semmibe!

Segítőkész válaszaitokat előre is megköszönöm!


2010. okt. 17. 23:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Töltsd le ezt a programot: [link]


Ez egy telefon menedzselő Sharp progi. Segíteni fog szerintem a párosításban.

Különben az SS katonát eltüntetheted egy resettel. Beállítások, gyári bállítások visszaállítása.


Különben ha párosítasz két eszközt bluetooth segítségével, akkor meg kell adnod egy számsort, amit Te választasz ki. Legegyszerűbb az 123.

2010. okt. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm segítő válaszodat.
2010. okt. 18. 00:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!