Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Android rendszer merete miert...

Android rendszer merete miert 110 GB?

Figyelt kérdés

Egy Samsung A52s, 2 eves, utobbi idoben durvan megnott az operacios rendszer merete, es nem akarom elhinni hogy 90 gigarol 110-re nott 2 honap alatt. Nemi guglizas utan nem egyedi problama, de masoknal alig 50 giga, ami ezert meg mindig tul sok.

Kepek, alkapmazasok torlese, memoria optimizalas nem segit, a telefon kb hasznalhatatlan.

Helyre lehet valahogy pofozni, vagy tamasszam ki az ajtot vele?


2023. szept. 30. 18:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Ott valamit nagyon benéztél, 14 Gb nálam a 13-as
2023. szept. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem neztem be, 128-bol 110 Rendszer. A memoria kezelobe ahol szinekkel mutatja hogy mi mennyit foglal.
2023. szept. 30. 18:34
 3/6 A kérdező kommentje:

[link]

Hasonlo mint itt.

2023. szept. 30. 18:36
 4/6 Szervizmérnök úr ***** válasza:

"Helyre lehet valahogy pofozni, vagy tamasszam ki az ajtot vele?"

Ha kitámasztod, akkor is gondoskodni kell az adatmentésről.

Gyári alaphelyzetbe állítod, akkor is.

Ha érted, mire gondolok.

2023. szept. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Igen, kimaradt.

Kb 2 honapja csinaltam mar gyari visszaallitast, letoroltem mindent amit csak lehetett. Na most meg rosszabb.

Az adatok meg mentve vannak.


Engem az erdekel hogy mi foglal akkora helyet, es hogy lehet megszabadulni tole.

2023. szept. 30. 18:49
 6/6 Szervizmérnök úr ***** válasza:
Amikor nekem rejtélyes Windows gondom volt, újratelepítés után figyeltem, hogy melyik program telepítése stb. hozza ki az adott problémát.
2023. szept. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!