Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Legyszi, valaki segit? Ilyenko...

Legyszi, valaki segit? Ilyenkor mit tegyek??

Figyelt kérdés
Szoval, 2 insta fiokom van. Mind2 mas email címmel, szoval nem tudom ez igy, hogy tortent. Tehat az van, hogy van xy, aki csak az egyikrol tudott es letiltott. De en nagyon szeretem ot, sosem beszeltunk, de a masik is tiltasra kerult (nem tudom hogy.) Mit csinaljak?? Vagy ez mi???
2023. okt. 1. 05:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Mit tegyél? Tartsd tiszteletben azt, amit ő szeretne. Talán ez a minimum, ha szeretünk valakit.
2023. okt. 1. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg az Instagram (és a Facebook) nyilvántartja még az IP-címeket és a helyadatokat is, ebből következtet arra, hogy az eltérő e-mail címek ellenére ugyanarról van szó. Amúgy hogyan lehet szeretni valakit, akivel sosem beszéltél? Legfeljebb tetszik, van ilyen. Biztos sok "rajongói" üzenetet kap...
2023. okt. 1. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Csinálj még 2 fiókot.
2023. okt. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!