Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Úgy év vége körül mit érdemes...

Úgy év vége körül mit érdemes megvenni?

Figyelt kérdés

Google Pixel 8, nem a pro, vagy a Galaxy S23? Nem +, és nem is ultra.


A Pixeleken elvileg már bétán van 5G is, és elvileg hamarosan kijön rendes szoftverfrissítésként is. Ezt csak olvastam. Továbbá a pixel 8-ra nagyon hosszú szoftverfrissítést ígérnek, a pletyka szerint a 19-es androidot is meg fogja majd kapni.

A Samsung mellett szól a hivatalos szervizelés magyarországon. A többiben meg fog egyezni szerintem a két készülék. Jelenleg IPhone 11-ről váltanék androidra.



2023. okt. 1. 09:18
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Húha iPhone-ról mennél vissza Androidra? Ennyire nem vált be neked? El sem tudom képzelni, hogy visszaváltsak Androidra, úgy szeretem az iOS-t.
2023. okt. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Sajnos nem jött be a dolog. Korábban Huawei P20 készülékem volt, majd az IPhone-t vettem meg, de szeretnék visszatérni az androidhoz. Teljesen más világ az egész.

Xiaomit, meg Honort ilyen pénzekért nem szeretnék venni, a Galaxy S23+, és az Ultra meg már túl sok pénz.

2023. okt. 1. 10:50
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor mindenképpen Samsung. Sokkal jobb, megbízhatóbb, mint az említett Google Pixel. A Samsung már egy kiforrott márka.
2023. okt. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jó a Pixel, de az csak kamerában jó igazán. A Galaxy-k sokkal kifinomultabbak. Ha stock Androidot szeretnél, akkor nyilván Pixel. Én viszont nem szeretem a stock Androidot csak az Ios-t és a Samsung One UI felületét. Nem olyan "fapadosak". A Samsung ökoszisztémája sokkal jobb a Pixelénél.
2023. okt. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A karácsonyfát.
2023. okt. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

#5:

A műfenyő a szekrényben pihen, így az azon megspórolandó pénzt bátran költhetem telefonra :)

2023. okt. 2. 19:03
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem kell eldugni év közben, feldíszítve áll a szekrény tetején ...
2023. okt. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!