Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a legolcsóbb felső...

Melyik a legolcsóbb felső kategóriás andoridos telefon?

Figyelt kérdés
2023. okt. 1. 17:02
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
szarómi 12t 180eft
2023. okt. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%

Ez a kérdés önmagában kissé butyuta, mivel használtan az összes régi csúcskategória megvásárolható.

Én egy Galaxy Note 9-et vettem 70k-ért, pedig anno 350 körül volt, és a legjobbak közt volt.

De amúgy neten biztos ki tudod keresni.

2023. okt. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%

bugyuta* elírtam

(2-es voltam)

2023. okt. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Attól függ, melyik 1-2 évest lehet még kapni valahol.
2023. okt. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ebay-en $50-ért már lehet kapni régi felsőkategóriás Android-os telefonokat.
2023. okt. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha újonnan nézzük, akkor a Xiaomi vagy a Realme. Léteznek ennél olcsóbb, hasonló felszereltségű mobilok, de ez a két márka jelenti a minimumot. Ennél olcsóbban már csak olyan telefonok vannak amik teljesen hulladékok szoftveresen. Talán most a legjobb vétel a Xiaomi 13t Pro. Még csak kevés helyen árulják mert csak most jött ki. Nyilván nem olyan kifinomult mint egy Samsung vagy Apple, de az árához képest nagyon korrekt képességű és itt már figyelmet szenteltek a széleslátó kamerára is.
2023. okt. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!