Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Android-on van olyan funkció,...

Android-on van olyan funkció, hogy automatikusan SMS-t küldjön a hívónak, ha épp szabadságon vagyok?

Figyelt kérdés

Ne kelljen mindig visszahívni az illetőt vagy felvenni és diszkréten jelezni, hogy ne zavarjanak, hanem dob egy SMS-t, hogy "blablabla szabadságon vagyok, mást keressen".


Van erre lehetőség?



2023. okt. 1. 18:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs olyan andoridos app ami időszakosan tud hívásokat kezelni.
2023. okt. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Automatikus válaszüzenetet beállíthatsz a szabi kezdetén, én is ezt csináltam a kórházban.
2023. okt. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
#2: Azt hol lehet?
2023. okt. 1. 20:57
 4/5 anonim ***** válasza:
Esetleg hangpostát lehet beállítani. De üzleti életben elég ciki erről tájékoztatni az ügyfelet, mert a tapasztalat az, hogy egy ilyen után soha b. életben nem fog már üzletelni veled.
2023. okt. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2023. okt. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!