Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet internethez...

Hogyan lehet internethez kapcsolódni motorola v3i telefonnal?

Figyelt kérdés

Amikor rámegyek hogy WAP akkor kiírja hogy "gprs hálózat nem elérhető" aztán egyből fel ajánlja hogy "kísérlet közvetlen adathívásra? Majd ha rámegyek hogy igen akkor újra kiírja hogy gprs hálózat nem elérhető.


Úgy tudom van jelenleg is gprs mert sok régi eszköz pl riasztók stb ezt használja és csak 2030 körül kezdik majd lekapcsolni .


2023. okt. 4. 09:02
 1/4 A kérdező kommentje:
Persze tudom hogy nem lehet ezzel már komolyan szörfölni de nekem az is jó ha csak a Gmail be be tudok lépni böngészőn keresztül. Vagy valami nagyon lebutitott hír oldalt behoz.
2023. okt. 4. 09:03
 2/4 anonim ***** válasza:

Van a díjcsomagodban egyáltalán internetszolgáltatás? A telefon jól be van állítva - ha be lehet egyáltalán?

Ezzel már nem lehet internetezni.

Nem a GPRS-el van gond, hanem azzal, hogy nincs megfelelő böngésző rajta. A WAP sem érhető már el szerintem.

Ez egy 19 éves telefon.... hagyd a francba, vegyél egy fele ilyen öreget!

2023. okt. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Persze hogy van a csomagomban internet. Hogy jól van e beállítva és be lehet e egyáltalán ezt nem tudom, azért kérdeztem.
2023. okt. 4. 10:09
 4/4 anonim ***** válasza:
2023. okt. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!