Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone XS Max vélemények?

IPhone XS Max vélemények?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egyet, de nem hallottam róla még véleményeket.

2023. okt. 4. 10:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Én nem vannék iPhone XS-t. Azért nem mert csak 2024 szeptemberéig van már rá IOS támogatás / frissítés rá. Utána az Apple az XS termékek frissítését is le állítja. Vehetsz. De számolj vele a rövid IOS támogatással.
2023. okt. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egy 2018-as telefonról nem hallottál véleményt sehol?

Lehet annyira új még hogy keveseknek van....

https://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=iphone+xs+m..

2023. okt. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szuper telefon, attól, hogy nem érkeznek rá új biztonsagi frissítések, még tökéletesen működik évekig. Ahogy azóta is működnek pl.: 6s, 7, 7plus, 8, 8plus...
2023. okt. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem volt XS Maxom évekig, aztán 12 Pro Maxra váltottam. Nagyon nagyon szerettem az XS Maxot, egy nagyon jó telefon! Viszont tényleg régi már, azért 5 éves széria. 2024.szeptemberéig fog frissítést kapni, viszont attól függetlenül utána még nyugodtan használható lesz.

Én még 2-3 évre simán megmerném venni!

2023. okt. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Régi.Minek?Veszel használtan egy régit.Abbol a penzbol vehetsz ujat
2023. okt. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!