Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy Samsung S22 telefonom....

Van egy Samsung S22 telefonom. Elég gyorsan merül az alap 3700mAh-s akksi. Az Android 14 elvileg szoftveresen fogja optimalizáli az energiafogyasztást. Javíthat ezen jelentös mértékben?

Figyelt kérdés
A másik az, hogy vegyek-e bele új akksit. Lehetne belerakni egy nagyobbat. Mondjuk egy 4500-asat. Van olyan, hogy S22-be való akksi, csak nem gyári, hanem nagyobb? Ez mennyire biztonságos?

2023. okt. 4. 15:47
 1/7 Zzzoli ***** válasza:

Jelentős mértékben nem fog javulni az energiafogyasztás, de bizonyos minimális mértékben javulhat.

Igen láttam jó pár akkumulátort, az utángyártottak a magasabb kapacitás értékkel csalogatják a vásárlókat.

Valójában nem szokott meglenni bennük a rájuk írt kapacitás, teszteltem sokat, töltéssel és kisütéssel, sokuk még a gyári értékét sem közelíti meg.

Másrészt pedig a gyáritól sokkal hamarabb tönkremennek.

2023. okt. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

sajnos ez az S22 Achilles sarka,


Anroid14el van remény de nem sok.


Sajna már én is hozzászoktattam magam, hogy powerbank mindig legyen nálam, ha intenzívebb használatot tervezek.


Utángyártott cuccokat nem berhelnék bele, egy viszonylag gyenge gyári akksi 1000 jobb, mint egy noname kinai ami esetleg megsüti a nyáklapot, vagy elpukkan a zsebemben.

2023. okt. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sajnos ez tipikusan az S22 szériára jellemző típusbetegség, ez a gyors merülés. Ezen nem fog segíteni az Android 14 sem. Az energiatakarékos mód bevan kapcsolva a telefonodon?
2023. okt. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Minnël gyorsabb a töltés annál hamarabb megy tönkre az aksi. Alapból is 1-2 év után sokat veszít a kapacitásából. Cseréltesd ki az aksit és olyan lesz mint mikor megvetted.
2023. okt. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
38%
Na az iPhone-ok bezzeg simán kibirnak egy napot ennél jóval kisebb akksikkal is.
2023. okt. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
47%
Az biztos igaz!
2023. okt. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Esküszöm mindenki retardáld ezen az oldalon
nov. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!