Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit gondoltok az Iphone 14ről...

Mit gondoltok az Iphone 14ről illetve az Iphone 15ről és a Samsung galaxy S23Ultra telefonról?

Figyelt kérdés

Akinek van tapasztalata ezekkel a telefonnal kapcsolatban az légyszíves írja már le milyen a kamerája,az akkumlátora meddig bírja,és még pár tapasztalatot kérnék ezekkel a telefonokkal kapcsolatban köszönöm.


Szeretnék venni egy Iphone 14Prot vagy egy Samsung galaxy S23Mat de nemtudok dönteni hogy most melyik lenne a megfelelő videózás céljából használnám őket.



Az Iphoneról annyit tudok hogy nagyonjó kamerája van és víz és porálló de nem töredetlen vagy hogymondják.



A Samsung galaxy S23Pro telefonról annyit tudok hogy kiváló kamerája van nagyon nagy felbontással viszont nem vízálló és nem por álló és nem töredetlen.


Vagy esetleg mindkettőt megkéne vennem?


Kérlek segítsetek mert tényleg nemtudom milegyen.köszönöm.



2023. okt. 5. 12:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha videózni akarsz akkor azt kell eldöntened milyen felbontás,framerate,kodek stb szükséges számodra és milyen távolságban akarsz videózni. Ha ezek megvannak onnan már könnyen fogsz tudni választani.
2023. okt. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Morzsi007 ***** válasza:

S23Ultra kicsit újabb, mint a 14pro.

Videóban az iphone általában jobban teljesít. De egyébként mindegy melyiket veszed. Vedd azt, amelyik több mindenben szimpatikus.

2023. okt. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én megvárnám samsung galaxy s24-et, nincs messze az...
2023. okt. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyébként miért nem mész, pl médiamarktba letesztelni?
2023. okt. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nincs időm elmenni mert dolgozok majdnem egésznap megállás nélkül dolgozok és este 8kor érek haza hétvégén meg túl fáradt vagyok ahhoz hogy bárhová is utazzak ezért interneten jobb az ügyeket illetve rendelni dolgokat neten mert azt bármikor meglehet tenni.


Egyébként jó lenne elmenni kipróbálni személyesen de sajnos nem tehetem meg.

Ezért kérdeztem tapasztalatokat.

Én megmondom az őszintét hogy za Iphont mindig is jobban bírtam mint a samsungot mert több mindent lelehet tölteni rá mint az androidra de mégmindignemtudom hoogy melyiket rendeljem meg és hogy melyik lenne a legjobb számomra.


na az S24Valóban jó lehet de nincskedvem kivárni.

2023. okt. 5. 22:41
 6/7 anonim ***** válasza:

15 pronak több baja van mint az elődnek.

Én mégis megvárnám az s24-et

2023. okt. 6. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
akkor vedd meg 14 pro-t, ha ennyire türelmetlen vagy
2023. okt. 6. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!