Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen nyomkövető lenne jó...

Milyen nyomkövető lenne jó erre a célra?

Figyelt kérdés

Kamasz fiam telefonjara szeretném telepíteni.

De úgy hogy ne érkezzen egész nap rá semmilyen értesítést, üzenet akarmi.

Azaz ne találja meg.

Segítsetek kérlek!

Van egyáltalán ilyen?


2023. okt. 6. 22:49
 1/9 anonim ***** válasza:
70%

Az ilyen személyiségi jogokat sért.


Ha már Te vagy a felnőtt, próbálj már meg ehhez méltó megoldást találni a problémádra.

2023. okt. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%
Én pszichiátert javaslom. Nem a gyereknek, hanem neked.
2023. okt. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Jézus 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ mennyi h.... Van itt
2023. okt. 7. 09:39
 4/9 A kérdező kommentje:

Közbe találtam nem is 1et.

Konkrétan benne van a nevében hogy child. Szóval nem 1 ilyen van akkor mindenkinek ugye pszichológus kell 🤦‍♀️🙈

Több ezren használják az egyik appot

2023. okt. 7. 09:42
 5/9 anonim ***** válasza:
76%
Mert szted normális követni a saját gyerekedet? Te mit szóltál volna, ha anyád vagy apád 0/24-ben követett volna, mikor kamasz voltál? Ez igenis beteges.
2023. okt. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, vannak ilyen appok.

Messengerben is, meg a google mapsban is meg lehet osztani a helyzetet.

De egy kamasszal már nem kéne igy szórakozni, mert ha rájön akkor elég nagy bizalomvesztés lesz a vége. Azt csinálsz amit akarsz felőlem, csak gondolj a következményekre is. Pont amikor a legjobban számítania kellene a szüleire, akkor árulod el. Sok kamasz már attól kiakad ha megjelensz az iskolája környékén :DD Még akkor is ha nem is hozzá/érte mész, hanem valami más dolgod intézed.

2023. okt. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

"Közbe találtam nem is 1et."

. Sorold azokat, amikre illik az, amit leírtál.


Mert ha tudsz úgy telepíteni, hogy a felhasználó nem is tud róla (tehát a szokásos ikon sem jelenik meg a mobilon), az nem éppen szokványos appnak tűnik.


"Szóval nem 1 ilyen van akkor mindenkinek ugye pszichológus kell"

. Nem, ugyanis vannak, akik jó szándékkal, a gyerek tudtával telepítenek nyomkövető appot.

2023. okt. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Samsungon alapból be lehet állítani hogy megjelenjenek a családtagok a térképen. Bár azt nem tudom hogyan kell mert nem használom a funkciót.
2023. okt. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Beteg.
2023. okt. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!