Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A mai telefonok mennyire...

A mai telefonok mennyire bírják a hideget?

Figyelt kérdés
Mert az elmúlt 2 telefonom közül egyik se bírta. És hogy a maiak azért jobban bírják ezt vagy nem?

2023. okt. 8. 10:37
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Az IPhone-ok ha fáznak, kikapcsolnak.
2023. okt. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
aha, hát igen ezt én is tapasztaltam de nekem csak hamar lemerült és aztán kapcsolt ki.
2023. okt. 8. 11:00
 3/8 Szervizmérnök úr ***** válasza:
24%

A Li-ion akku tulajdonsága, hogy hidegben csökken a kapacitás.

De legalább ettől nem károsodik tartósan, visszamelegedve visszaáll a rendes szintre.

Ugyanakkor nem árthat kímélni, hideg állapotában.

2023. okt. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én nagyon régóta iPhonet használok. Volt 4S-em, 5S, 6S, 8 Plus, XR, majd most 11 Pro Max.

Általánosságban ez nem igaz, hogy minden iPhone kikapcsol a hidegben. Nekem akkor csinálták ezt, ha már nagyon elöregedett az akku bennük, tehát ilyen 70% körüli kapacitásnál. Az XR-em 80%-os kapacitásnál -5 fokban gond nélkül működött még. Persze sokat számít az is, hogy gyári akku van benne, vagy valami gagyi utángyártott.

2023. okt. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
59%

Ugyanaz a söpredék, szemét akku van bennük, mint évek óta.

Pedig léteznek kemény fagyban is remekül teljesítő (ítium-ion polimer akkuk:

Egy Kia autó -30 fokban (induláskor 287 megtehető km-t mutatott):

https://www.youtube.com/watch?v=dd3kcLlocF8

2023. okt. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha használod is közben, a CPU melegen tartja. Nekem sose volt problémám mínuszokban se a telefonnal. Zsebben tartom, ott a testem melegíti ha nem használom, ha meg használom akkor a CPU.
2023. okt. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
aha, értem. Hát iPhone SE 2016-om volt és most ilyen 70% körüli az akkuja szoval ja.
2023. okt. 8. 16:36
 8/8 anonim ***** válasza:

Military/katonai teló bírja a fagyot havat.

Mosást....


[link]

2023. okt. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!