Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik Samsung okostelefon...

Melyik Samsung okostelefon éri meg a legjobban, ami 150000 Ft alatt van, és minimum 128 GB tárhelye van?

Figyelt kérdés
Ha lehet, akkor linket is kérnék!

2023. okt. 8. 18:41
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Csak a Samsungok érdekelnek.
2023. okt. 8. 18:44
 2/13 anonim ***** válasza:
30%
A34
2023. okt. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
42%
A54 alá nem mennék. Az egy jó telefon.
2023. okt. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
37%

Szerintem ebben az érkategoriaban mar lehet jó telefont venni. Media Markt-ban az 54-es 160, csak keszulekbeszamitassal tudod megvenni 135-ért, de az A34 is majdnem ugyanez csak picit nagyobb, es a kamerája kicsit gyengebb, de szerintem nem észrevehető. Az kb 130 ezer , beszamitassal kb 110. Mindkettő 2023-mas, tehát sokáig fog frissítést kapni.

[link]


4. Magyarországon nincs támogatva, nincs márkaszerviz. Ha elromlott 2 hét után akkor így jártál, javíttathatod a saját pénzeden.

2023. okt. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
45%

+1 a Pixel 6a-ra. Kategóriájában verhetetlen.


6: Ez nem így működik. Minden EU-ban eladott termék után 2 év garanciát kell adnia minden boltnak, 2 héten belül pedig minden szó nélkül vissza lehet vinni.

2023. okt. 9. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
17%

Ha még nem használtad. Ha használtad akkor már nem kötelesek visszavenni. De én nem is erről beszéltem. Mivel a Google Pixel nem hivatalos forgalmazok árulják Magyarországon, ezért ezek a weboldalak amikről itthon vesznek csak addig megbizhatoak amig nincs szó szervizről. Nekik sok penz elkuldeni kulfoldre javíttani, mivel itthon nincs hivatalos szerviz. Ha hirtelen megszűnik a weboldal mit csinálsz? A pixel nincs támogatva nálunk ezért ha van szükséged 5g-re nem lesz elérhető. Az ujjlenyomat olvasóját is sokan panaszkodnak. Sokan írják hogy konkrétan bárki ki tudja nyitni. Nekem is tetszett ezért utánanéztem.

És mivel 2021-ben jött ki ezért csak 2027-ig kap biztonsági frissitest, elle térben a Galaxy A34 és A54-el, ami 2028-ig.

2023. okt. 9. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
64%
használt s20 vagy s21
2023. okt. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
14%

És miért? Hogy villogjon vele? Mast bem fog tudni. Nem szabad ilyen "regi" telefont venni ha hosszútávra veszed. Az S20-ra nem fog érkezni több rendszer frissítés mert 2020-as, és ezek még 3 év rendszer és 4 év biztonsági frissitest kapnak. Az S 21-as 2021-es, az még fog kapni mert az már 4 év rendszer és 5 év biztonsági frissitest kap. Ha most veszel ilyen "régi" telefont akkor esélyes hogy 1-2 év és belassul. Márpedig sokan nem azért vesznek telefont hogy 1-2 év múlva lecsereljék. Egy újonnan vett telefont legalább el lehet adni ha megunod.

Még mindig azt mondom hogy az ez éven, tehát 2023-ban kijöttek közül kellene venni ebben az árkategóriában. Ez a Galaxy A34, és A54. A többi tavaly és tavaly előtti (pl A52,A53), neten még lehet rendelni, de én nem tartom megbízhatónak ezeket az oldalakat mert sokszor olvasom hogy használtat küldtek, vagy mikor probléma volt nem lehetett velük kommunikálni. Ezért gondolom hogy ha üzletben veszed az a biztos.

Nézni kell az akciókat. Az meg már tényleg személyes preferencia hogy ki milyen szelfi kamerát akar ha akar egyaltalán (engem hidegen hagy), meg hogy kell-e rá ez vagy az..de 150 ezerből nem lehet mindent. Napi használatra és fenykepezesre viszont lehet jót venni ennyiért.

2023. okt. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
89%

#6 "Ha még nem használtad. Ha használtad akkor már nem kötelesek visszavenni."

Nagyon tévedsz, de nagyon.

"If you bought a product or a service online or outside of a shop (by telephone, mail order, from a door-to-door salesperson), you also have the right to cancel and return your order within 14 days, for any reason and without a justification."

[link]


"A pixel nincs támogatva nálunk ezért ha van szükséged 5g-re nem lesz elérhető"

5G lol, nincs akkora lefedettsége, hogy olyan fontos legyen az 5G, egyébként meg bármikor elérhető lehet.


"Az ujjlenyomat olvasóját is sokan panaszkodnak. Sokan írják hogy konkrétan bárki ki tudja nyitni."

Már régóta javítva lett...


"És mivel 2021-ben jött ki ezért csak 2027-ig kap biztonsági frissitest, elle térben a Galaxy A34 és A54-el, ami 2028-ig."

Ebben is tévedsz, 2022 júliusban jelent meg és az a54 2023 márciusában, ami azt jelenti, hogy csak 8 hónappal többet fog kapni, ami nem egy év, ha egyáltalán a samsung tudja tartani a szavát. Ráadásul az a54-ben sokkal gyengébb hardver van. az a34-et meg sem említem, igazi hulladék meditekkel.

2023. okt. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
28%

De ez a 14 nap csak arra vonatkozik ha meggondolod magad és még NEM használtad a telefont. Tehát kivégzés esetleg a dobozból, kézbeveszed, nem tetszik és visszateszed a dobozba. Nem arra hogy 2 hétig használod letoltesz rá minden szart és visszaküldöd.

És értsd már meg hogy itt a kérdés bem a Pixelrol szól! A kérdező max 150 ezret szán egy Samsung telefonra. Nem Pixelre.

2023. okt. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!