Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 11 Pro Max akkumulátor...

IPhone 11 Pro Max akkumulátor hiba lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Most volt 3 nappal ezelőtt 3 hónapos az iPhone 11 Pro Max telefonom, amit 85%os akkuval vásároltam használtan. Gyári Apple 20W-os gyorstöltővel töltöttem mindig, amit a MediaMarktban vásároltam, illetve az optimalizált akkutöltés is bevan kapcsolva a kezdetektől. Mindig ügyeltem arra, hogy töltőn ne nyomkodjam. Ma megnéztem kíváncsiságból és még mindig 85%-ot mutat az akku kapacitásánál. Szerintetek létezik, hogy 3 hónap elteltével még mindig nem csökkent semmit? Vagy hibás a mutató, ha létezik ilyen? Minden nap töltöttem, volt, hogy 2x is, mert sokat használom.

iOS 17.0.3



2023. okt. 8. 21:28
 1/3 anonim ***** válasza:
83%
Normális hogy nem csökken ennyi ideig. Az enyém fél évig nem csökkent.... Most is vagy 4 hónapja 91%-on van. Előző iPhonejaimnál is ez volt. Nem linerálisa csökken ez az érték.
2023. okt. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Morzsi007 ***** válasza:
61%

Ha csökkenne az lenne a baj, most hogy nem kevesebb a százalék már az is baj?

Minden ok. 3 hónap az nem a világ vége. Ebben azért nagyobb aksi van, ha nincs agyon használva, lassan fog csökkenni a kapacitása.

Anyám 12-ese 2 évesen csökkent 99%-ra.

2023. okt. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem teljesen pontos a dolog, de simán elképzelhető. Az előző telefonom pl. több, mint 1 éven keresztül 82%-os aksit írt.
2023. okt. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!