Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont vennétek az...

Melyik telefont vennétek az alábbiak közül?

Figyelt kérdés

2023. okt. 10. 20:06
A kérdező szavazást indított:
HONOR MAGIC 5 LITE 8/256 GB - 130.000 forint
MOTOROLA EDGE 40 NEO 12/256 GB - 150.000 forint
XIAOMI REDMI NOTE 12 PRO+ 8/256 - 170.000 forint
16 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
48%
Egy épkézláb megbízható márkát nem soroltál fel…
2023. okt. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

#1.


Nekem nem a márka a lényeg, ilyen tudású telefonok ennyiért nincsenek a samsungnál, a sonynál vagy az applenél.

2023. okt. 10. 20:27
 3/5 anonim ***** válasza:
74%

#2

Ezzel az a baj, hogy sok "tudás" papíron jól hangzik, csak a szoftver nem a legjobb mögötte így nincs is kihasználva a "tudás" és lényegében rosszabb telefont veszel. Ugye az ár érték arány ami nem mindegy. Persze ezeket se szólnám éppen le, amiket jelöltél. Szavaztam is, de ne erre hivatkozz, hogy ezek ilyen árba jobb telefonok tudásra, mert ez sajnos nem így van. Nekem is nagy bajom jelenleg, hogy nem csak a márkát kell már fizetni, de ár érték arányban nincs olyan telefon ami pl tudná a samsung szintet, de jóval olcsóbban. Hasonló árkategóriában nézelődnék én is, de nem veszek, mert nincs olyan ami szamomra megérné. Ha nem sürgős javasolnám a kivárást, ha az akkor gyűlnek a szavazatok

2023. okt. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Motorola.
2023. okt. 11. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
60%
Én egy Samsung galaxy S22-t vettem, mert akartam végre egy normális telefont. Előtte A12-m volt.
2023. okt. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!