Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehetséges iPhone...

Hogyan lehetséges iPhone fotók exportálása, importálása sorrendben?

Figyelt kérdés

Régebbi iPhone fotókat szeretnék PC-re másolni és adott esetben visszamásolni úgy, hogy kronológia sorrendben maradjanak. Ha az "Előzmények" mappában nincsenek sorrendben, azt elfogadom. De a Fotók "Könyvtár" részében szeretném, ha időrendi sorrendben maradnának akkor is, ha visszamásolom őket.


Jelenleg egyébként egy Documents nevű appot használok tömeges fotó exportra, ami a kimentés során megtartja a készítés dátumát, GPS adatokat, stb. - viszont ha ugyanezzel az appal másolok vissza valamit, akkor a telefon már nem sorrendben helyezi vissza, mert nem a készítés dátumát, hanem a módosítás dátumát (ami ez esetben a másolgatás dátuma) veszi figyelembe.


Ötlet a megoldásra? Köszönöm szépen!



#iPhone #IOS #fotó export #fotó import
2023. okt. 10. 22:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Ebben a sorrendben
2023. okt. 13. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
3utools. De nem a legújabb, hanem a 2.58-as verzió. Az újabbak tele vannak reklámmal, meg sokak szerint spyware az egész, de én ezt használom.
2023. nov. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Küldd el magadnak messengeren az összeset és ugyanabbana sorrendben töltsd le. Kicsit ront a minőségen, időigényes is ugyan, de remekül elütöd vele az időt és utána nem foglalnak akkora helyet a képeid! Jó szürakozást!


Géza bácsi

2023. nov. 5. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
google.huidőjárás előrejelzés Kistarc
2023. nov. 5. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Jajjm, elnézést. Nem tudom hogy kell kilépni innen és véletlenül rossz helyre küldtem a keresésemet. Nem tudom hogy kell törölni! Help!


Géza bá

2023. nov. 5. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!