Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért vannak az emberek...

Miért vannak az emberek ennyire rágörcsölve a frissítésekre?

Figyelt kérdés

Sokkszor olvasom, hogy ezt a vagy azt a telefont már inkább ne vegyék meg, mert mert hamarosan nem lesz rá frissítés stb. De gyakorlatban még évekkel utána is lehet őket használni, hacsak valamelyik szükséges alkalmazás, pl bankos nem követeli meg, de van aki még ezt se használja.

Ráadásul látszatra semmi újdonságot nem tesznek beléjük.


2023. okt. 11. 13:43
 1/10 anonim ***** válasza:
75%

Nem arról van szó, hogy ne lehetne a telefont használni a gyártói támogatás megszűnése után, de újonnan egyáltalán nem érdemes olyan több éves modelleket venni, amiknek záros határidőn belül vége a támogatásának.

Természetesen egy jól működő készüléket, amivel elégedettek is vagyunk nem érdemes csak azért lecserélni mert már nem érkezik hozzá frissítés.

2023. okt. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%
Én tuti nem cserélem le a telefonom emiatt.
2023. okt. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem értem a gyári frissítéseket.


De a playáruházat se árt kikapcsolni az automatikus frissítéseket,felzabálják a tárat.

2023. okt. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem szól ez semmiről mint a pénzről. Sok birka megveszi a méregdrága telefont.
2023. okt. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A félelempropaganda ezt sulykolja és a népek bekajálják.
2023. okt. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Épp tegnap volt egy kérdés ahol nem működött a youtube app, mert a kérdező nem frissítette a telefonját. 🤷‍♂️
2023. okt. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Tavaly vettem egy iphone 6ost. Youtube, google, egyéb appok mentek rajta. Nagyon szerettem azt a telefont, de sajnos szoftverhibás volt, mint kiderült.

Navigálásra net nélkül is kifogástalanul tudtam használni.

Most 8as van, erre is ijesztgetnek hgoy megszüntetik a frissítést... és? Kit érdekel? Nem fogom megvenni fél milláért a legújabb iphonet amire még 2 évig jön majd frissítés. Egy telefont csak netezésre és telefonálásra használok.

Hallottam olyanról aki teli volt hitellel, a házát is elvesztette, de a legújabb iphone tizenakárhányra volt pénze. Komolyan mondom, az emberek egy része nem normális.

2023. okt. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Alex Fly ***** válasza:
@7: aztán majd amikor hiába mész az AppStore-ra, mert egyetlen appot sem tudsz majd telepíteni az outdated rendszeredre, akkor is mondd ugyanezt...
2023. okt. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
8 először törleszd a hiteledet, utána appozgass
2023. okt. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 xp ali ***** válasza:
A biztonság miatt fontos. Azért fontos, hogy legalább ne bárki bármikor járkáljon ki-be a telódra és vigye az ott tárolt adatokat, ürítse a bankszámládat, kamerázzon akkor, amikor épp nem szeretnéd és aztán azzal zsaroljon. Ilyesmi. Ha érdekel, akkor olvass utána a "zero click attack"-nak.
jan. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!