Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung S23 Ultra vagy iPhone...

Samsung S23 Ultra vagy iPhone 15 Pro? Nagy dilemmában vagyok, melyiket vásároljam meg?

Figyelt kérdés
Az, hogy android vagy ios mindegy.. fotózni, videózni szeretek, ez a legfontosabb.

2023. okt. 12. 19:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
64%

Na most ez vallási vita lesz megint…

Részemről egy szavazat az iPhonera. Nem mondom, hogy rossz a Samsung, de nekem az S21 Ultra egyáltalán nem hozta azt a szintet fényképezés terén, amit elvártam volna tőle. A 12 Pro Maxom köröket vert a Samsungra. Szóval szerintem jobban jársz az iPhone-val.

2023. okt. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
34%
Fotózni szerintem a Huawei az, ami komolyan vehető, a többi bohóckodás. Samsung nagyon túlkalibrálja a színeket, az iPhone meg máshogy szivat.
2023. okt. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
74%

Ha komolyan szeretsz fotózni meg videózni, akkor egy céleszköz. Ha meg csak kattintgatsz egy mobillal, akkor meg a kettő közül tök mindegy.

Ha mindenképpen kéne valamit mondani, akkor az Ultra sokoldalúbb a kamerái miatt, mint a sima Iphone Pro.

2023. okt. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
91%
Én úgy láttam összehasonlító tesztekben hogy nagyon hasonló a két készülék fotózás terén. Éjszaka a 15 Pro valamivel jobb, de az sem lényegesen. A selfie kamerája meg az Ultrának jobb egy minimálisan. Az egyedüli komolyabb előny az Ultránál hogy van +1 10-szeres zoomkamerája. Szóval én az Ultrát választanám de csak emiatt. Egyébként mindkettő nagyon jó. Egyébként én is úgy gondolom hogy a Huawei a legjobb fotózásban.
2023. okt. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
60%
Fényképezőgépet vegyél. Vagy ha nagyon nem akarsz, akkor S23 Ultra. A Pixel 8 Pro most jelent meg, egyelőre jókat mondanak a kameráról, de majd meglátjuk. Én megvárnám míg azt is lehet kapni Magyarországon.
2023. okt. 13. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Morzsi007 ***** válasza:
45%
15 Pro jobb választás a tesztek alapján. Mind fotózásban, videózásban és szelfi kamerában a DXO szerint. Mindenkinek más izlése van és kinek mi jön be, de ezek még mindig csak mobilok, általában megállják a helyüket, de ha egy komoly fényképezőgéppel hasonlítják össze és megvizsgálják az eredményt, akkor a mobilok gyengébben teljesítenek. Android vonalon a P60 Pro, ami a 15 Pro/Pro Max szinten van, fotóban kicsit jobb a Huawei, videózás terén meg az iphone, mint mindig. A hadvert , teljesítményt nézzük, akkor iphone mindenkit elver, ha ez is fontos lenne.
2023. okt. 13. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
25%

Az S23-at még a 13 Pro meg megveri teljesítményben, úgyhogy azt ne nézd :D

Akkuidőben az S23 megveri a sima Pro iPhoneokat. A Pro Max-ok vannak vele egy szinten.

Ha komolyan értesz a videózáshoz akkor a 15 Pro a jó választás. Az tudja a ProRES-t meg Log-ban is rögzít. Tényleg csodákat lehet csinálni a videókkal.

Ha csak a kiskutyát, kismacskát, kisgyereket akarod otthon videózni és csak annyit tudsz a videókról, hogy fullhádé meg négyká, meg szlómó, akkor mindegy mit veszel. A házi videó csinálásban mindegyik kb ugyanazt tudja.

2023. okt. 13. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
62%
"Az S23-at még a 13 Pro meg megveri teljesítményben, úgyhogy azt ne nézd :D" És mikor fogod észrevenni a különbséget? 100-ból 99 ember meg nem mondaná ha az S23 processzorát tennénk az Apple 15-be. Talán 5 év múlva kijönne a különbség de a legtöbb ember 3 évig tartja meg a telefonját. Az S23 egy nagyon erős telefon és felesleges azért lesz@rozni mert hogy van nála erősebb. Nem elég az S23 teljesítménye? Miért? Mire nem elég?
2023. okt. 13. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
43%

8-askám drága szívem... nem értetted meg amit írtam. Nem az volt a mondandóm lényege, hogy az S23 mekkora szar vagy nem, hanem az, hogy a teljesítményt ne nézze, mert az a mai világban a csúcs telefonok esetében már nem sokat számít. Bőben megvan a teljesítménye mindegyik telefonnak kb mindenféle tevékenységre.

Tehát a teljesítmények összehasonlítgatását nyudogtan kiveheti az egyenletből, nem kell ezt nézegetni. Elég csak a fotós/videós részét nézni a dolognak.

Nyugodjál meg! Attól megnyugszol!

2023. okt. 13. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Morzsi007 ***** válasza:
40%

Ezek ellenére sokan, még mindig divat telefonként tekintenek az iphone-okra. Vannak tulajdonságai, amiben kimagasló, ekkor jön az, hogy túlárazott. Hm, melyik nem az?

Utolsó jól írta, a csúcs mobilok teljesítménye átlagfelhasználásra több, mint elegendő.

2023. okt. 13. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!