Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 14 pro max? Vagy...

Iphone 14 pro max? Vagy Huawei p60?

Figyelt kérdés

Szeretnék vásárolni új készüléket.

Eddig android vonalon mozogtam abból is leginkább Huawei.

Nagyon fasza kis márka jó pár Huawei megfordult már a kezem alatt de nem csalódtam soha benne..

Viszont most úgy érzem, hogy talán el jött valami új ideje! Újat kéne kiprobálni.

És ez a Iphone vonal érdekel mostanában


2023. okt. 13. 01:48
 1/5 anonim ***** válasza:
68%

Ha váltani szeretnél, és az iPhone vonal érdekel, akkor ez a kérdés nagyjából el is dőlt, nem?

Inkább azon gondolkodj el, hogy olcsóbb-e annyival a 14 pro max mint a 15 pro max, hogy megérje az előző évi modell.

Listaáron jelentősen olcsóbb lett a friss modell mint a 14 volt, és idén érdemben többet is tud az új. Én a helyedben már a 15 pro maxot venném akkor inkább.

2023. okt. 13. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%
Mindenképpen az iPhonet.
2023. okt. 13. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Morzsi007 ***** válasza:
66%

P60 Pro idei modell, 14 Pro max fél évvel régebbi, tavaly jelent meg.

A Huawei-nek a kamerája a 15 Pro/Pro Max-szal vetekszik. Videózást tekintve még mindig az alma a nyerő és szelfi kamerát nézve is a DXO szerint. Hardverben, szoftverben, főleg a Google miatt már a 14 Pro is jobb választás lehet. Android után más lesz az ios, valakinek megtetszik, de van, aki nem tudja megszokni, ez fordítva is igaz, pl ios-ről droidra váltás esetén. Kicsit többért kapható 15 Pro, ha nem annyira lényeges a nagy kijelző. Én ezt vennék, meg veszek is, ha végre elérhető lenne…🤨

2023. okt. 13. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
80%
iPhone 14 Pro Max!
2023. okt. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Iphone ✌️
2023. okt. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!