Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha valamelyik szolgáltatótól...

Ha valamelyik szolgáltatótól hozok ki előfizetésben telefont akkor valamennyi kezdő törlesztőt ott kell hagyni?

Figyelt kérdés
Avagy kihozom úgy, hogy 0 forintot hagyok ott és kövi hónaptól kezdem törleszteni?
2023. okt. 14. 02:22
 1/5 anonim válasza:
100%

Ajánlattól függően változhat, ezért fontos hogy elolvasd a részleteket, ha valamit nem értesz benne keress/kérdezz utána konkrétan.

Van példa minket esetre bőven.

2023. okt. 14. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A telefon értékétől függ.


Egy alsó kategóriás Androidot elhozhatsz 0 forinttól, de egy iPhone-t nem, ráadásul általában nem hogy kezdő törlesztőt, hanem előleget is kérnek.


Például 2020-ban mikor az iPhone 12-t vettem, akkor nekem 120.000 forintot kellett kifizetnem, úgy hozhattam el. Nyilván ez beleszámít a későbbi törlesztésbe, de nem dobják hozzád 0 forintért.

2023. okt. 14. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

"Avagy kihozom úgy, hogy 0 forintot hagyok ott és kövi hónaptól kezdem törleszteni?"

Amikor érdeklődsz a szolgáltatónál a tervezett vásárlásról, személyreszabott információval szolgálnak, ne félj felhíni vagy személyesen befáradni az ügyfélszolgálatukra.

Akkor is felhívhatod telefonon, ha még nem vagy ügyfelük. Még az sem feltétel, hogy a saját telefonodról hívd.

Sajnos mi nem tudjuk hogy veled szemben milyen üzleti megoldásokkal élnek, ami számos tényezőtől függ.

2023. okt. 14. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyire voltál jó ügyfél az elmúlt 2 évben. Ha nem voltál ügyfelük akkor egy mérsékelt előleget kérnek ami a telefon értékének kb a negyede. Ha előtte 2 évig minden számlát időben befizettél ennél sokkal kedvezőbb ajánlatot is kaphatsz, akár 0-ás előleget is, de drága telefonokat nem fognak 0-ért odaadni. Ha egyszer is késve fizetted be a számlát hatalmas előleget kérnek, már inkább megéri egyben kicsengetni a telefont. Bár jóváírják, de fölösleges ezt megvárni.
2023. okt. 14. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

bemész és megkérded. Egyéni ajánlatok vannak és telefononként különbözőek az ajánlatok. Nem tudjuk megmondani hogy neked kell-e. Azért mert nekem nem kell.

Éns 23 éve vagyok a telekomnál előfizető, nekem nem kell fizetni. De te bemész ismeretlenül, neked biztosan kell. Ha nagyon olcsó telefont veszel akkor meg lehet nem kell. De ha nagyon drága díjcsomagot választasz, az is számít...

Menj be ér konkrétan mond meg melyik teló kell, milyen díjcsomaggal és meg fogják mondani hogy mennyit kell fizetned.

2023. okt. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!