Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az normális hogy a régi...

Az normális hogy a régi Samsung telómnak fel van puposodva az akksija?

Figyelt kérdés
Elővettem a régi Samsungomat, hogy feltöltsem és pupos volt az akksija. Ez még a leszedhetős hátlapú telefon. Így inkább kivettem és hagytam. Felmerül a kérdés ezek után, hogy a mostani, S20-ammal honnan tudom meg, ha ilyen probléma van? Ez már nem szétszedhető. És mi van ilyenkor? Ez veszélyes így?

2023. okt. 14. 09:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Mutatnál egy képet az akksiról?
2023. okt. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ mit tekintünk normálisnak és veszélyesnek.

Normális, mert előbb-utóbb minden akku így jár.

Veszélyesnek abban az esetben nevezhetjük, ha például veszélyként értelmezed hogy bármelyik pillanatban kigyulladhat és mondjuk leég miatta a ház.

2023. okt. 14. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
54%

Hát semmiképp nem normális ha az aksi felpúposodik

Az új telóknál meg

“Dobd ki vegyél újat”elv működik többnyire

Én cseréltettem aksit az enyémben 1x valami olcsópénzért ami csakhamar feladta 2x “drága”pénzért “eredeti”aksi..aztán szintén úgyjártam mint a bóvliaksival…:/

2023. okt. 14. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
84%

"a mostani, S20-ammal honnan tudom meg, ha ilyen probléma van? "

Fogod látni.

"Hát semmiképp nem normális ha az aksi felpúposodik"

A használat szempontjából nem praktikus, de az életciklusának a része, elkerülhetetlen.

2023. okt. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Nekem hasznàlatban lèvő telefonban púposodott fel. Èn nem hasznàltam tovàbb. Fèltem hogy felrobban a kezemben , vagy hasonló. Nem samsung volt.
2023. okt. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Szirty ***** válasza:
100%

"Felmerül a kérdés ezek után, hogy a mostani, S20-ammal honnan tudom meg, ha ilyen probléma van?"


Onnan hogy a púposodó akku kettétöri a kijelzőt vagy leválik a készülék eleje/hátulja.


"És mi van ilyenkor?"


Akkumulátort kell cserélni.

2023. okt. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Szirty ***** válasza:
79%

"...de az életciklusának a része, elkerülhetetlen."


Nem része.

A púposodást gézképződés okozza ami rendellenes.

Jó minőségű akku nem púposodik fel életciklusa végén sem.

2023. okt. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Normális jelenség. Ez azt mutatja, hogy vége az akksinak. Le kell cserélni. Azt hiszem vásárlással egyidőben tudod kérni, hogy vegyék át a régi akksi. Amúgy veszélyes hulladék.
2023. okt. 14. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Az akksi így jelzi a halálát.

Ha szerencséd van akkor csak szétnyomja az s20-adat és új akksival lehet javítani.

Ha nincs, akkor széttöri a kijelzőt.

2023. okt. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Szirty ***** válasza:

"Az akksi így jelzi a halálát."


Hát az egyértelmű hogy ha púpos akkor annak vége.

Ez nem üzemszerű állapot, hanem rendellenesség.

Normál esetben az akksi úgy "jelzi" halálát hogy megnő a belső ellenállása és lecsökken a kapacitása (púposodás nélkül).

2023. okt. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!