Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vennél?

Milyen telefont vennél?

Figyelt kérdés

A fő szempont az lenne, hogy hiperszuper legyen a kamerája a telefonnak. Hiába 64mp a mostani telóm kamerája, minőségben nem túl jók a képek... pláne ha bent fotózok, vagy nem a legjobb fényviszonyok mellett.. pedig megnéztem a telefonról teszt leírást, ott szuper képek voltak... nomindegy. most szeretnék olyat, ami tényleg jó képeket csinál.

Emellett 6-8gb rammal, 128gb tárhellyel szeretném. néha játszok a telón (tök alap, nem nagy igényű játékok), fb, messenger, böngészés, fotózás (a gyereket :D) amire használnám.

max 220e környékén nézelődök


2023. okt. 14. 20:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
49%
Ha a kamera a legfőbb szempont akkor Google-t vegyél szerintem. Ár/érték arányban azoknak van a legjobb kamerájuk.
2023. okt. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
30%
Hát vagy egy iphone, vagy pedig xiaomi között választanék. 220 alatt is találsz amúgy ilyen telefont ami ezeket tudja. De mivel írtad hogy nem nagy igényű telefont vennél így egy samsungot is meglehetne próbálni. Melyik telefont nézted meg?
2023. okt. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
62%
Nem nagy igényű játékokat játszol rajta*
2023. okt. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
xiaomim van, és ennek a kamerájával nem vagyok megelégedve... :/ konkrétan nem néztem semmit, de az iphonen gondolkoztam már, de drágállom azért. meg nem tudom, hogy az iphone mennyire gyorsan "avul el", mennyire "régiek" a pár éves, nem annnyira drágák, tehát 0 tapasztalatom van velük
2023. okt. 14. 21:10
 5/13 anonim ***** válasza:
66%
Ugyan az mint bármely más telefon.
2023. okt. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
de mégis, ha iphone, melyik az, amit még megéri megvenni, mert úgy 5 évet simán kihúz még?
2023. okt. 14. 21:25
 7/13 anonim ***** válasza:
29%
Hát egy iphone 13 vagy maximum 14-et. Hát 5 év az azért necces egy telefonnál már szerintem, főleg az okostelefonoknál, de aki normalisan használja, simán kibír. Nekem a legrosszabb kis, jó nem rossz mert jó kis telefont volt az 16gb tárhellyel, kibírt 4 évet. De még most is működik 6 év után.
2023. okt. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

A nyakamat rátettem volna, hogy Xiaomi telefonod van, amikor írtad hogy ilyen nagy felbontású (64 mp-es) a kamerája és nem vagy vele megelégedve. Messziről kerülendő hulladék márka.


Ha a fotózás az elsődleges szempont, szerintem az iPhoneok gyönyörű képeket készítenek. Szerintem ebben verhetetlenek, még a Samsungra is köröket vernek, pedig az is nagyon ott van fotózás terén. Nekem évek óta iPhoneom van, 4S-el kezdtem de már az is szép képeket csinált.

220 ezer környékén 12 Pro Maxot vennék a helyedben, hiszen az a 12-es szériában a csúcs és annak 3 kamerája van. (Egyébként nekem most 11 Pro Maxom van és ez is baromira szép képeket készít, imádom a kameráját)

Illetve viszonylag friss is még a 12-es széria, tehát tudsz vele tervezni évekre.

2023. okt. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
30%
pro max😂😂
2023. okt. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
49%
Egyeshez csatlakozva egy Pixelt. Elmult nehany evben a Google telefonok hoztak az iPhone es a Samsung kamerainak minoseget alacsonyabb aron. Ahogy nezem ez utobbi idoben valtozik (a Pixelek ara is kezdi kozeliteni a Samsung es Apple flaghip arait), de meg mindig alattuk van, a kepminoseg pedig egesz popec.
2023. okt. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!