Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ez az áruház megbízható?

Ez az áruház megbízható?

Figyelt kérdés

[link]

Örülnék nagyon ennek az okostelefonnak, mert huaweit használok, és azt mondják, hogy tök jó ez a telefon, és hasonlít a huawei rendszerére a rendszere.

Merjem megvenni ezt a telefont?

Kb. 3-4, ha nagyon megszeretem, akkor 5 évre tervezek vele. Alapvetően a 9876543210 éves szoftverfrissítés hiánya nem jelent gondot, hisz a P30 készülékem is tökéletesen el van a mai alkalmazásokkal, csak épp külsőleg van szegényke már egy kicsit megviselt állapotban. Nekem bőven elég a 3 év főverzió az androidból, még így is ha jól számolom meg kell, hogy kapja a 16-osat is.


2023. okt. 17. 09:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze. az Ipon hosszú évek óta jelenlévő üzlet. Nem biztos, hogy a legelőnyösebb számodra, de nem kamu bolt. Én rendszeresen vásárolok tőlük
2023. okt. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Árukeresőn jelenleg 48 ezer értékelése van az iponnak. Gooogleben 2356. Hány értékelést szeretnél még??


Amúgy máshol 50 ezerrel olcsóbb ez a telefon. Ilyen árkülönbség mellett totál mindegy, hogy mennyire megbízható a bolt. A garancia lehet az egyetlen kérdéses dolog... a garancia a gyártóhoz szól, nagyon max 5 ezer a posta, ha szükséges lenne garanciális ügyintézés. Tehát az árkülönbözetből ítélve 10-szer is el tudod küldeni gyári gariba a telót, ha kellene. És így még gyorsabb, is, mintha az iponon keresztül rendeznéd. Nyugodtan veheted a legolcsóbb helyről is.


A honor pedig a huawei társmárkája. Kb úgy működött korábban, mint a redmi a xiaominél, totál ugyanaz a rendszer meg minden, egy márka. Most a honor hivatalosan külön cég, gyártó, minden lett, hogy így tudják kicselezni az USA embargót, és tudják használni pl a google appokat. Ettől függetlenül ez továbbra is egy full kínai-full huawei fejlesztésű telefon, csak honor van ráírva.

2023. okt. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Morzsi007 ***** válasza:
A bolt megbízható, többször vásároltam már onnan, kb 10 éve először.
2023. okt. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

"ez továbbra is egy full kínai-full huawei fejlesztésű telefon, csak honor van ráírva."


Ez a lényeg! Ezért is szeretném megvenni ezt a telefont, mert az elején, amikor még aprócska voltam, samsung felhasználó voltam, majd 2018-ban vettem egy Huawei P20 Lite mobilt, 19-ben pedig P30 Prot, ami most is meg van, és a Huawei nagyon-nagyon betalált! És keresem az utódját, nem szeretnék visszatérni a samsunghoz, mert sokkal barátságos számomra ez a rendszer.

2023. okt. 17. 10:27
 5/5 A kérdező kommentje:

De minek köszönhető ez az árkülönbség a két készülék között?

[link]

[link]

2023. okt. 17. 10:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!