Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kaptam egy vezeték nélküli...

Kaptam egy vezeték nélküli töltöt,iPhone 13 am van,sima szilikon tokban van,kell hozza vennem mágnes tokot vagy simán is haszbalhatom? Mire jó az a mágnes tok?

Figyelt kérdés

2023. okt. 17. 19:27
 1/4 anonim válasza:
Nem kell mágnes tok, simán használható, ráteszed a telefont. Lehet h le is kell venned a tokot, ha túl vastag. Fogalmam sincs, mire jó a mágnes tok.
2023. okt. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell külön tok

Ha a töltő qi (ejtsd: csí) szabványú, akkor az iPhone fog róla töltődni.

A mágneses tok és mágneses töltő azért jó, mert odacuppan ahova kell. Nem neked kell tologatni ide-oda a töltőt hogy jó helyen legyen.

Egyébként az Apple Magsafe vezetéknélküli töltője is qi szabvány, csak raktak bele mágnest is.

2023. okt. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm,csak tartottam tőle hogy valami hűtést vagy valami mást célt szolgál

De most meg nyugodtam

2023. okt. 17. 21:44
 4/4 Morzsi007 ***** válasza:
Én Magsafe töltőt használok és vettem hozzá egy kis csipeszes tartót, amit autóban tudok használni. Szóval így lett egy autóstartóm, töltőm egyben. Ilyen előnye is van a magsafe toknak, de mágnes nélkül is működik, viszont ha vastagabb a tokod, akkor lassú lesz a töltő és minden jobban fog melegedni.
2023. okt. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!