Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » AppleCare+ 2 éves extra...

AppleCare+ 2 éves extra garancia/biztosítás világszerte érvényes?

Figyelt kérdés

Angliában élek(még) és 1 hete vettem egy iphone 15 pro-t amihez van még kb 50 napom hozzácsatolni ezt a szolgáltatást kb 230 angol fontért.


Az lenne a kérdésem hogy ha ezt megveszem akkor ez Magyarországra is ki fog terjedni? 2 hónap múlva költözök haza és ezért lenne fontos hogy ha kifizetek még kb 100e ft ot erre akkor ne feleslegesen tegyem mert ez itthon nem érvényes :)


Alapból 1 éves korlátozott garaciája van (amit amúgy nem tudom hogy mire terjed ki)



#Apple #garancia #iPhone #AppleCare #Care + #Apple care +
2023. okt. 18. 15:44
 1/7 anonim ***** válasza:

[link]

érvényes a care is meg az alap jótállás is az egész világon

2023. okt. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, így már akkor megéri megvenni
2023. okt. 18. 15:55
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen. És érdemes meg venni. És te még jóbban jársz. Mert az Apple Magyarországon az Apple Care+ szolgálgatását nem értékesíti. Viszont Angliában igen, értékesíti. És igen bárhol a világon érvényes az Apple Care+ szolgálatás. Még Magyarországon is igénybe vehető! Noha Magyarországon a Care+-t nem értékesíti az Apple, de Magyarországon is felhasználható a Care+ szolgálatás. Szóval te mint Angliában élő még jobban is jársz ha meg veszed az Apple Care+ szolgálatást.
2023. okt. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Wow nagyon köszönöm a bő választ , amúgy lehet tudni hogy miért nem értékesít ? Egyáltalán van Apple Magyarországon? (A resellert tudom hogy van de hivatalos van?)
2023. okt. 18. 23:18
 5/7 anonim ***** válasza:
Kérdező! 3-as voltam! Van Magyarországon Apple telefonos ügyfélszolgálata. De csak telefonos ügyfélszolgálat van. Ami magyar nyelvű. Ez a +36-80-983-824-es telefon számon érhető el. Személyes ügyfélszolgálatról nem tudok. Viszont kifejezett Apple bolt nincs. Vagy nem tudok róla. Viszont az Applenek van magyar nyelvű web oldala is.
2023. okt. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Apple Store nincs. Bécsben van.

APR-ek vannak. Az is jó.

Apple hivatalos szervizek is vannak:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

EZekben tudod a garit és a care-t is érvényesíteni.

2023. okt. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Zseniálisak vagytok! Nagyon szépen köszönöm a válaszokat így megnyuogodtam.


Az volt a furcsa hogy erre a kérdésemre az angliai telefonos ügyfélszolgálatos sem tudott válaszolni ...

2023. okt. 19. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!