Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy tudom a Spotify hangerejé...

Hogy tudom a Spotify hangerejét hangosítani androidon?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben egyre bosszantóbb (főleg tömegközlekedésen), hogy a Spotify nagyon halk. Max otthon, éjszaka a legnagyobb csendben tudom lejjebb venni a hangerőt, hogy halljak is valamit. Annyi mindent kipróbáltam, de nem jövök rá a megoldásra. Valahol olvastam, hogy a Spotify szándékosan halkítja le a zenét. Ez igaz lenne? Spotify prémiumom van egyébként, és jbl fejhallgatót használok, Huawei Mate 10 pro-n.

2023. okt. 18. 17:25
 1/4 Gyurmagyuri05 válasza:

Szia!

A beállításokon belül a Normalize Volume opciót ha bekapcsolod, akkoe be tudsz állítani egy fix hangerőt minden számnak. (Quiet, Normal vagy Loud.) Ha ezt kikapcsolod, akkor minden számnak más a hangereje. Ennyi beállítás van az appon belül, ami hangerőt illet. Remélem, tudtam segíteni.

2023. okt. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Gyurmagyuri05 válasza:
*akkor
2023. okt. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem semmi bajom a Spotify hangerejével, igaz én nem is fülhallgatóval hallgatom. Nem akarok vészmadárkodni, de az is benna van a pakliban, hogy a sok bömböltetés betett a hallásodnak, és azért hallod már halkabbnak. Némely ember úgy hallgatja buszon is, hogy én több üléssorral arrébb hallom. Spotify-ben meg csak hangerőnormalizáslás van amit az 1-es is írt.
2023. okt. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A telefonom állítsd át a régiót, pl Szent Ilonára.
dec. 4. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!