Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone-sokhoz szólnék. Nektek...

IPhone-sokhoz szólnék. Nektek a messenger alkalmazásban, ha beszélgettek éppen valakivel, működik az "Egyidejű elérhetőség megjelenítése" funkció?

Figyelt kérdés
Nekem hiába van bekapcsolva ez a funkció, és a beszélgetésben a másik illetőnek is, nekem nem mutatja a kis kamera jelen hogy "pulzálna" mint régen, miközben a másik is ugyanabban a chatben van épp. Android telefonon ez működik rendesen, ő látja nálam ezt.

2023. okt. 19. 00:30
A kérdező szavazást indított:
Igen, működik Iphone készülékemen.
Nem, nálam sem működik iPhonen készülékemen.
2 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem működik

iPhone 13 Pro

2023. okt. 19. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem is tudtam hogy van ilyen. Mosz hogy tudom, most sem érdekel :D

Van az iPhoneos és az Androidos messenger app közötött csomó különbség. Valami miatt nem tudták, nem akarták beletenni ezt a funkciót. Fogadd el. Pulzálás nélkül is lehet élni.

2023. okt. 19. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

2/2-nek.

Nyilván lehet élni enélkül, itt nem is erről van szó, hogy most falhoz vágnám egy ilyen funkció miatt a telefont...😀

Egyszerűen csak érdekel, kíváncsi vagyok, hogy másnál egyáltalán működik e.


Egyébként ez nem csak android funkció, mert ha bemész a beállításokban, iPhonen ugyanúgy megtalálni ezt a funkciót és nekem annak idején tökéletesen működött.

2023. okt. 19. 23:10

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!