Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ezt meglehet csinálni valahogy?

Ezt meglehet csinálni valahogy?

Figyelt kérdés
A telefonomban nincsen több hely...nem fér bele több sms..már 948-nál járok és 97%-os telítettséget ír.Van arra mód hogy az smseket valahogy felmásoljam a gépre?? Előre is köszi.:)
2010. okt. 18. 21:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem mondod, hogy mind a 948 életbevágóan fontos? :):):) Ha igen vegyél egy új telót. Nincs valami prog ezeknek a lementésére? Na ennek utánanézek!
2010. okt. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
aha..mert egy nagyon fontos embertől kapom ezeket az smseket....a barátnőmtől és nem tudom kitörölni őket mindegyik olyan sokat mondó.:):) Valami progi vagy cucc kéne.:D
2010. okt. 18. 21:38
 3/8 A kérdező kommentje:
ha nem lehet megoldani akkor persze muszály leszek törölni 1-2 százat hogy legyen hej...sajna.:S
2010. okt. 18. 21:38
 4/8 anonim ***** válasza:
1. válaszoló: Szerintem töröld. Én azért utána nézek, de ez nem egy napos meló (főleg meló mellett)
2010. okt. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Bocs! Helyesbítés: Szóval ne töröld!
2010. okt. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
oké köszi keresgélek én is amúgy SE k800i-m van ha az számít. De várok még válaszokat..:)
2010. okt. 18. 21:50
 7/8 anonim ***** válasza:
Letudod menteni, sim kártya olvasóra lesz szükséged 1000-3000ft közt mozog az ára! Érdekesség kép mondom, h van olyan is amivel törölt sms-eket tudsz visszaolvasni, de ez elég drága(SMS kém) kb 25000ft. :))
2010. okt. 19. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
sikerült megcsinálnom....felraktam a MyPhoneExplorert és azzal sikerült felmásolnom az smseket...de azért köszi a segítségeteket.:):)
2010. okt. 22. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!